new in | Cluse

Autorė Sandra Laikas 20:00 | 1 komentarai (-ų)


Žinau žinau, dar neseniai šnekėjau apie DW laikrodžius, o čia štai vėl naujas laikrodis - Cluse. Turbūt tikrai esate kažkur apie juos girdėję ar matę (ypač tie marmuriniu ciferblatu - pamatai, ir negali pamiršti), o šiandien norėjau parodyti kaip atrodo maniškis Cluse laikrodis. Pasirinkau būtent šį modelį, nes man jis pasirodė toks unisex - manau mano vyrui taip pat prie kokios nors aprangos kartais puikiai tiks. Ciferblatas gana nemažas, juodas ir toks matinis, o natūralios odos apyrankė tokia smagiai geltona (garstyčių gal daugiau). Nekantrauju pažaisti su įvairiais deriniais ir suprasti, kiek universali tokios spalvos apyrankė gali būti, tačiau nemanau, kad ji bus labai jau įnoringa.  

Jei paklaustumėte, kodėl rinktis Cluse laikrodį, turėčiau kelis kriterijus, ir pirmiausias turbūt būtų kaina. Cluse laikrodžių vidutinė kaina mažesnė nei, tarkim, populiariųjų Daniel Wellington arba Triwa, o modelių pasirinkimas tikrai labai didelis. Skirtingo dydžio, spalvų ir printų ciferblatai, odinės ir "mesh" apyrankės. Maniškio kaina 90eur, dėl kokybės kol kas pasakyti nieko negaliu - atrodo tikrai labai kokybiškai padarytas, o kaip nešiosis jau bus matyti. Tikiuosi nešiosis ne ką prasčiau nei kiti turimi laikrodžiai. 


Jeigu vistiek norisi pačiupinėti gyvai, o ne pirkti internetu (tokį pat kaip mano galima įsigyti čia), tai Cluse laikrodžius galima rasti pas oficialų jų platintoją Timebar, kurio prekybos taškus galite rasti Vilniuje, Pc Panorama ir Parkas Outlet (Cluse lygtais bus tik Panoramoje?). Penktadienį Panoramoje, Timebar ruošiasi surengti Cluse mini šventę ir pristatyti šių laikrodžių pasiūlą ir dar specialių pasiūlymų turės. Būtinai užsukite pasižvalgyti, aš irgi ten būsiu (bandysiu spėti) :) 

O gal kas nors jau turite Cluse laikrodį? Kaip nešiojasi? Kaip kokybė?:)


One Response so far.

  1. Labai gražus laikrodis

Leave a Reply