unique bags | yoshop wishlist

Autorė Sandra Laikas 06:07 | 0 komentarai (-ų)

Visai neseniai prisiminiau savo meilę rankinėms. Tą laiką, kai namo vis parsinešu ir nešioju tik juodas/pilkas klasikinių formų rankines, vadinu nuobodžiuoju laikotarpiu. Meilė rankinėms puoselėjama tada, kai rankinei leidžiu būti derinio žvaigžde, o toks laikas, kai visos rankinės tik juodos ir niekuo neįdomios - taip ir neateina. Taigi pajaučiau aš alkį įdomesnėms rankinėms, o kur gi daugiau jų ieškoti jeigu ne internete (ypač kai nori išleisti kuo mažiau, nes pripažinkim, išskirtinės rankinės labai džiugina bet ir labai greitai atsibosta). Kai rankinių kaina neviršija 30 dolerių, o šiaip tą sumą irgi retai pasiekia, ir išsisuki su ~16-22$ tai tų rankinių per sezoną gali nusipirkti ir penkias! Taip kad investuoti reikia į klasikinius ir ilgai tarnausiančius dalykus, o kitais atvejais, jeigu yra galimybė pataupyti - kodėl to ir nepadarius. 

Taigi apačioje matysite krūvelę mano parinktų rankinių (mielai įsigyčiau jas visas, o kai kurios jau pakeliui pas mane..), pabandžiau jas suskirstyti šiokiomis tokiomis kategorijomis, ir truputį pakomentuoti. Surašiau pavadinimus (tai, kas tą akimirką šovė į galvą) ir sunumeravau, kad būtų lengviau atrasti patikusios rankinės nuorodą. Pasidalinkite komentaruose - kuri gi patiko labiausiai!?Geltona spalva šio šiltojo sezono must have! Galima priešintis  kiek tik nori, bet jeigu žūt būt norisi būti madingai - teks susidraugauti su geltona spalva ir priimti ją į savo drabužinę. Aš ir mėginu tai padaryti, nes šiaip geltona man ne draugė - tiesiog prie perbalusios mano odos niekada gerai nesižiūrėjo. Gerai tai, kad šį sezoną geltona gali būti bet kokia : nuo pastelinės švelnios iki garstyčių geltonos ir beveik rudos. Taigi jeigu geltonas drabužis atrodo žiauriai per daug - geltona rankinė (arba bent turinti geltoną detalę) puiki išeitis. O kaip geltoną spalvą pritaikyti savo deriniams - pasidalinsiu jau kitą savaitę (bus patarimų, inspiracijų ir nuorodų apsipirkimui). Šilta ar šalta, o jūs vistiek dievinate neutraulias spalvas ir paprastus siluetus? Tada norint įnešti aprangai bent šiek tiek gaivos ir žaismingumo galima rinktis spalvotą/raštuotą rankinę. Jau įsivazduoju, šviesiai mėlyni džinsai, balta lengva palaidinė, įsispiriami bekulniai batai ir kuri nors iš šių rankinių...neįnoringa bet tikrai nenuobodi kombinacija. 

Ir pabaigai vakarėlių rankinės. Ko gi daugiau reikia - kad tilptų lūpdažis, maskuoklis, telefonas ir banko kortelė. Dažnai merginos nešasi su savimi kompaktinės pudros nuo blizgėjimo, o aš jeigu turėčiau rinktis vieną - įsimesčiau maskuoklį. Visada noriu maskuoti paakius - jie labiausiai išduoda nuovargį, o blizgesys ne visada jau taip ir blogai :)

Leave a Reply