Trends | Korsetai ir platūs diržai

Autorė Sandra Laikas 02:06 | 0 komentarai (-ų)

Visą žiemą prakaitavot sporto salėje ir skaičiavot kalorijas, sušilo oras ir pagaliau norisi parodyti rezultatus? Nebūtina sliuogti į aptempčiausias sukneles ir palaidines tam, kad parodyti gražią moterišką figūrą. Šią tendenciją šį sezoną turėtumėte sutikti gana dažnai - korsetai, korsetų tipo palaidinės ir platūs diržai, nešiojami ant marškinėlių, palaidinių ar marškinių. Truputį aptempta, truputį laisva ir štai - stilingas ir akį traukiantis gatvės mados derinys. 

Šį galima lengvai pritaikyti sau, ir nebūtina išleisti daug pinigų. Įsigytas vienas platus diržas ar korseto tipo palaidinė, galės būti priderinta prie daugelio palaidinių ir marškinių, jau esančių spintoje. Pati žvalgiausi, kokį gi čia korsetuką įsigijus (platų diržą jau turiu), tai pagalvojau, kodėl gi savo atradimais nepasidalinti ir su jumis! Mano radinius su nuorodomis rasite pačioje įrašo apačioje, jeigu nematote - išjunkite adblock!

Padiskutuokime - ar patinka jums šitas trendas? Ar pritaikytumėte kasdieniuose įvaizdžiuose? O galbūt rinktumėtės išeigai?

Leave a Reply