#RockYourLook su Deichmann | outfit

Autorė Sandra Laikas 08:47 | 0 komentarai (-ų)


Šiandien Deichmann, kaip ir kiekvieną pavasarį, surengė mini spaudos konferenciją ir sukvietė tuo pačiu parodyti savo pavasarinės kolekcijos, bei papasakoti apie pavasario avalynės tendencijas. Na, pati spaudos konferencijos dalis tikrai nesužavėjo, nes  visi tie tyrimai, ar lietuviai rengiasi drąsiai ar stilingai ir panašiai, kažkaip man atrodo jau seniai išsemta tema, ir šiaip, nelabai suprantu ką ta elementari statistika gali duoti naudingo. Skaičiukai ir tiek. Va jau geriau būtų nufilmavę ir visai tai pilkajai Lietuvos daliai (kurie bijo savo apranga bent kiek išsiskirti) parodę Simonos Banditos pasakojimą apie jos asmeninius mados ieškojimus ir eksperimentus, kurie prasidėjo nuo pat vaikystės ir tęsiasi iki šiol. Kaip svarbu yra laikytis savo nuostatų, siekti savo tikslų ir galiausiai atrodyti taip, kaip nori, o ne kaip visuomenė tave gali bandyti spausti atrodyti. Išskirtinės detalės, siluetai, spalvos, ar galbūt skirtingų stilių derinimas tarpusavyje tikrai gali pakelti nuotaiką ir padidinti pasitikėjimą savimi, tiesiog nereikia bijoti. 

Šnekant apie avalynės tendencijas, tai norėčiau išskirti platformas (tiek basučių, tiek sportinių batelių), sportinius batelius, bei ažūrines detales (iškaroymus). O visa kita, tai jau skonio ir pasirinkimo reikalas - ar tai bus visiškai vienspalviai ir neutralūs variantai, ar tai bus blizgučiais ir raštais marginta avalynė. Aš išsirinkau ažūrines aukštakulnes basutes, ir nusižiūrėjau juodas su raištukais ties kulkšnimi basutes, iš Ellie Goulding linijos. Kitas svarbus trendas - įsispiriami batai (kai uzkulniai neuždengti) ir įvairiausi siuvinėjimai (gėlių motyvai daugiausiai), bet šių tendencijų nepastebėjau tarp Deichmann naujovių nepastebėjau, na, gal vasarą galima bus jau atrasti ir kažko tokio, juk pasiūla pastoviai keičiasi.  O kokius batus šiam pavasariui medžiojate o gal jau įsigijote jūs?

Šiandien pasirinkau tokią aprangą. Tarp kitko vakar Lidle nusipirkau šias haremo stiliaus kelnes iš Denim kolekcijos ir esu labai patenkinta tiek medžiaga tiek pačiu modeliu. Ir tik 8 eurai ! Manau šias kelnes mano deriniuose matysite dar ne kartą, dėvėsiu jas ir prie sportiškesnių derinių ir prie aukštakulnių!Mano apranga  : haremo kelnės - Lidl Denim | Batai -  Public Desire (asos), dar panašūs juodi čia | Rankinė - Lindex | Švarkas - Lindex (išpardavime!) | Palaidinė - SH

Renginio fotografijos : Vidas Černiauskas | Mano derinys : Simona

Leave a Reply