#kurmanoraktaiGOESyoutube | Dr.Hauschka renginys

Autorė Sandra Laikas 05:48 | 1 komentarai (-ų)


Sveiki! Kai vaikas ir vyras ima sirguliuoti, visi (arba didelė jų dalis) planai eina šuniui ant uodegos. Kas mane sekate instagram, jau senokai turėjote matyti nuotraukas iš šios dienos, o štai pasakojimas ir tos dienos vlogas pasirodo tik dabar. Na, kaip sakoma, geriau vėliau negu niekada. Aišku, galutinės nuomonės, apie produktus, gautus renginio metu dar nesusidariau, bet bent jau pradinėmis įžvalgomis tikrai pasidalinsiu - manau jums tai turėtų būti svarbu, ypač jeigu esate natūralios dekoratyvinės mylėtojos ir jums labai knieti išmėginti šias priemones pačioms. 


Pradžiai šiek tiek istorijos, jeigu apie šį prekinį ženklą esate girdėjusios tiek pat nedaug, kiek ir aš buvau prieš šį renginį. Dr. Hauschka kosmetika gimė prieš 50 metų, o pirmieji gaminiai rinkoje pasirodė 1967 m. Elisabeth Sigmund ir Rudolf Hauschka pasitelkdami savo sukauptas žinias (gaminant vaistus bei kosmetiką iš natūralių ingridientų ir naudojant unikalias jų išgavimo technologijas) ir patirtį sujungė bendram tikslui ir taip atsirado Dr.Hauschka. Jubiliejaus proga kompanija pristato atnaujintą dekoratyvinės kosmetikos liniją, kuriame galima rasti 81 priemonę : makiažo pagrindai, maskuokliai, pudros, šešėliai, akių pieštukai, blakstienų tušai bei lūpų dažai, blizgiai ir pieštukai. Spalvinė įvairovė sukurta naudojant natūralius mineralinius pigmentus, gaminiuose nėra sintetinių kvapų ir konservantų. Priemonės sertifikuotos tarptautiniu natūralios kosmetikos kokybę žyminčiu sertifikatu NATRUE.

Maišelio turinį, kurį parsivežiau po renginio galėsite pamatyti vloge, o aš galiu labai trumpai pasidalinti savo pirmaisiais įspūdžiais. Lūpų blizgesys man "neprilipo" vien dėl savo per daug šviesios rožinės spalvos, tačiau pati tekstūra (nelipnus) ir išsilaikymas tikrai patiko. Blakstienų tušo mėginukas labai mielas,  tačiau pats tušas nepaliko jokio įspūdžio. Jis gana neblogai atlieka savo darbą - šiek tiek patankina blakstienas - bet iki wow efekto tikrai toli gražu. Žinoma, jeigu gaminio natūralumo klausimas daug svarbesnis už rezultatą (na, juk būna tokių žmonių), tada šį tušą tikrai turėtumėte pamilti. Nežinau tik kodėl, bet dažantis atrodė, kad kažkaip dirginamos akys, o tas jausmas dingdavo patraukus nuo akių aplikatorių. Lūpų dažai tikrai superiniai, man patiko tiek spalva tiek jausmas (kartais taip gera atitrūkti nuo tų matinių dažų), tiek išsilaikymas. Ir dar, jeigu man patiktų tie žolelių kvapai, tai gaminiui duočiau 10 balų. Galiausiai  norėčiau paminėti raminamąjį ir valomąjį pienelį, kuris kol kas galutinio verdikto iš manęs nesulaukia, bet pirminis įspūdis - sumišimas. Kažkaip noriu, kad jis man patiktų, bet per kelis pabandymus dar to pasakyti negaliu. Šis pienelis  gali būti naudojamas kaip makiažo valiklis visų tipų odai arba kaip prausiklis sausai, jautriai odai. Rašo, kad jis tinkamas ir akių makiažui valyti, tačiau labai nusivyliau, nes tai jis daro labai sunkiai (ypač jeigu pasitaiko koks sunkiau nusivalantis tušas), o kaip prausiklį jį naudoti dar neįpratau. Taigi, bandysiu susigyventi ir galbūt išmokti jį kitaip naudoti, ir jeigu nuomonė pasikeis - būtinai jus informuosiu!

O jūs ar esate susidūrusios su Dr.Hauschka dekoratyvine kosmetika ar veido odos priežiūros priemonėmis? Kokie įspūdžiai? 
O štai ir tos dienos vlogas!

One Response so far.

  1. Vilgailė says:

    Super apžvalga. Ačiū!

Leave a Reply