Baby fashion | Gabrieliaus deriniai pavasariui

Autorė Sandra Laikas 00:04 | 2 komentarai (-ų)

Dryžuota kepurė - čia
Sveiki, mielieji ! Jaučiu, kad nors ir nebuvau nutraukusi blogo rašymo, ir kartas nuo karto pastaruoju metu vis pasirodydavo blogo įrašas, bet atrodė, kad buvau pasidariusi šiokias tokias "atostogas". Matyt, visiems anksčiau ar vėliau reikia šiek tiek padaryti tą "restart'ą", kad galima būtų sugrįžti su nauja jėga. Tikiuosi, kad mano po truputį įsibėgėjantis youtube kanalas jums patinka (šiuo metu turiu jau (man čia daug!) 413 sekėjų, kuriais nerealiai džiaugiuosi! Beje, ačiū Erika Bay už tokį nerealų paminėjimą, po kurio ir suplaukė didžioji dalis naujųjų žiūrovių. Bučkis tau, Erika!!), man pačiai šių filmukų kūrimas suteikia didelį džiaugsmą. Video montavimas tikrai yra šioks toks iššūkis, kuris pareikalauja nemažai laiko, todėl galbūt taip ir gavosi šiek tiek apleisti blogą. Bet dabar jaučiuosi pasiryžusi padaryti rimtą sugrįžimą, noriu pasidaryti grafiką, kuriuo ir bandysiu vadovautis kuriant naują turinį šiam blogui. Kaip tai skamba jums? Manau visai naudinga žinoti, kad užsukus tam tikrą dieną kurmanoraktai.lt adresu, tikrai rasi kažką naujo. Kol kas mąstau, kad blogą norėčiau atnaujinti tokiu grafiku, kad naujas įrašas pasirodytų kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, o naujas video kažkada tame tarpe ar tiesiog kai turėsiu ką parodyti :) 

Šiame bloge retai kada rašau šeimyniškomis ar vaiko auginimo temomis, net nežinau kodėl, bet natūraliai man retai kada kyla mintis apie tai parašyti čia. Bet turiu vieną naujieną, jeigu šių temų iš manęs pasigedote. Grįžau rašyti Deichmann trendblogui, ir šį kartą savo mintis ir patarimus dalinu "Family and kids" rubrikoje. Jau esu rašiusi apie žaidimus su vaiku ir dalinausi stilingais vaikiškais deriniais. Būtinai paskaitykite, ir pasidalinkite mintimis, ar tokio tipo įrašų norėtumėte iš manęs daugiau, ir būtent čia :) O kadangi manęs dažnai žinutėse ar laiškuose klausiate apie vaikiškus drabužėlius, nusprendžiau padaryti Gabrieliaus naujų drabužių mini haul ir tuo pačiu parodyti viską ant jo! Fotosesija tikrai nebuvo labai jau lengva, gaila, bet jis tikrai nebūna nusiteikęs sėdėti ten, kur aš esu sudėliojusi "kompoziciją". Džiaugiuosi bent tuo, kad tris kartus per valandą persirengti jam nėra jokių problemų - mano vaikas :)) 

Sudėsiu nuorodas į šiuos drabužėlius (ieškokite po nuotraukomis), kuriuos yra apsirengęs Gabrielius (viršutinius, nes kelnės pirktos jau seniai). O jeigu jūsų vaikas jau tokio amžiaus, kad jau galima būtų aprengti paltuku (kaip aš laukiu to!), pažiūrėkite kokio gražumo šis vilnonis paltas!

Geltonas megztukas aukštu kaklu - čia
Šie spalvingi drabužėliai iš vienos elektroninės parduotuvės, pavadinimu Dr.Povas. Jeigu nesinori vaiko rengti neutralių spalvų drabužiais, o esate pasiilgę kažko itin vaikiško ir smagaus - tikrai ten rasite įvairiausių grožybių. Aš pati, dažnai mėgstu vaiką rengti neutralesnėmis spalvomis, bet pripažinsiu, kai aprengiu vaiką kaip nors itin spalvingai ir smagiai, atrodo, kad jis net gi gražesnis ir mielesnis pasidaro, o ir nuotaika būna daug kartų geresnė. Matyt, kad tikrai vaiką rengti kuo smagiau, o ir lavinamasis aspektas stipresnis - gali mokyti vaiką ne tik spalvų, bet ir aiškinti kitus piešinėlius, kuriuos jis mato ant savo drabužių. O ką šiuo klausimu manote jūs? 


Pomidorais marginti marškinėliai - čia

bananinis kombinezonas - čia

2 Responses so far.

  1. Koks fainuolis jūsų berniukas!

Leave a Reply