8 !

Autorė Sandra Laikas 23:46 | 1 komentarai (-ų)

photo : http://twolovesstudio.com

Aštuoni atrodo kažkoks neįtikėtinas skaičius, kai pagalvoju, kad jau aštuonis metus dalinuosi savo mintimis, idėjomis, inspiracijomis, patyrimais, nusivylimais ir džiaugsmo akimirkomis čia - kurmanoraktai.lt bloge. 860 parašytų įrašų, beveik 5000 jūsų komentarų, 15 000+ sekėjų įvairiose platformose, bendradarbiavimas su įvairiais prekiniais ženklais ir nesuskaičiuojamas kiekis fotosesijų, renginių ir pažinčių. 

Apie tai, kas nuveikta, šnekėti daug ir nereikia, jeigu skaitote dabar mano mintis, didelė tikimybė, kad apie mane jau kažką žinote. Jeigu esi naujai užklydęs žmogus - labas! Mano blogo archyvas visada kviečia panaršyti ir atrasti kažką įdomaus ir naudingo sau. Kokie blogo planai ateičiai? Dideli! Aš kaip visada esu labai optimistiškai nusiteikusi - tikiu, kad pavyks kažkada vadinti tai savo darbu, kai galėsiu įdėti visą savo darbo laiką kuriant kuo dažnesnį ir įdomesnį turinį. Planuoju blogo gyvenimui įnešti reguliarumo (pamenat? Pirmadieniai, trečiadieniai, penktadieniai - nauji įrašai garantuoti!) ir aiškumo, taip pat planuoju naują išvaizdą (jau balandį turėtumėte pamatyti kai ką naujo!), planuoju daugiau filmuoti ir leisti save pažinti visokią, o tuo pačiu ir su jumis užmegzti glaudesnį ryšį. 

Gera, labai gera švęsti kiekvieną blogo gimtadienį, ir sakyti, kad tai, ką darau, po tiek metų veža ne ką mažiau, nei tą pirmąjį mėnesį. Ačiū, kad esate kartu! 

One Response so far.

  1. Sandra, sveikinimai! Buvai viena iš pirmųjų tinklaraštininkų, kuriuos pradėjau sekti, todėl labai smagu, jog vis dar rašai ir neketini nustoti :)) Kūrybingų metų!

Leave a Reply