Style Inspiration | Rokeriškas įvaizdis

Autorė Sandra Laikas 00:15 | 0 komentarai (-ų)


Ar būna, kad kartais taip atsibosta vienas ir tas pats įvaizdis, nors, atrodo, drabužių spintoje tikrai netrūksta. Jeigu visada atrodai super miela mergaičiukė (man labai patinka amerikiečių posakis, kuris išvertus į lietuvių kalbą kažkaip neskamba ir neperteikia esmės - "girl next door"), vadinasi spintoje per daug raukinukų, pastelinių spalvų, mielų suknučių ir figūrą pabrėžiančių siluetų. Nesakau, kad turint tokio tipo drabužius galite atrodyti tik vienaip ir ne kitaip. Bet jeigu nepavyksta išlįsti iš to pačio jausmo, kurį spinduliuojate savo apranga, ir norisi bent kartais viską paaštrinti - teks papildyti spintos turinį! 

Toks įvaizdis, atrodo, priduoda drąsos ir ryžto daryti nutrūktgalviškus dalykus (ar tiesiog išdrįsti padaryti kažką, ko anksčiau nedrįsai) , taip pat padeda atbaidyti įkyruolius, kurie galbūt pabijo prie tavęs  lįsti. Rokeriškas įvaizdis visiškai nereiškia, kad jis tinkamas tik vaikščioti į roko koncertus ir lankytis tokio tipo baruose. Manau, kad kiekvienai bent kartais yra sveika išmėginti save visiškai kitokiame ir sau nebūdingame amplua. Niekada negali žinoti, ką naujo tokie bandymai atneš! O kad  susikurti tokį įvaizdį, neužteks rengtis tik juodai (tai žinoma gana tiesus kelias, bet pažiūrėkite į Gigi Hadid pavyzdį). Į pagalbą galima pasitelkti plėšytus džinsus, odines striukes, chokerius (gaila, jie man netinka), rokeriškas maikutes, metalu ir sagtelėmis dekoruotus batus bei kuo daugiau odos (dirbtinės ar ne - čia jau kiekvieno pasirinkimas). Aišku, tamsesnis makiažas ir šalti plaukų atspalviai tik padės sustiprinti naują įvaizdį. 

Kodėl apie tai norėjau šiandien pašnekėti? Matyt pačiai pribrendo kažkokie pokyčiai - esu gana nepastovus žmogus, todėl dažnai tenka pačiai kariauti su vis naujais užgaidžiais ir pokyčių alkiu. Ar būtinai noriu tokio pokyčio, kaip aprašiau pavyzdyje aukščiau? Nežinau, matyt laikas parodys. Kartais vien noro neužtenka, reikia ir kitų aplinkybių pasikeitimo. Bet, kad šiuo metu toks įvaizdis įkvepia - tai tikrai! Noriu bent dienai tapti tokia moterimi!Leave a Reply