outfit | Lidl denim

Autorė Sandra Laikas 00:02 | 5 komentarai (-ų)


Seniai dalinausi kokiu nauju deriniu - oras tikrai nekviečia fotografuotis lauke, o namuose ar kažkur patalpoje daryti derinių nuotraukų nemėgstu, nebent tai yra selfiai drabužinėje instagramui :) Taip sutapo, kad vasario 16 dieną buvau pakviesta į Kiehl's pusryčius ir tada pavyko surasti kelias minutes prieš renginį ir įamžinau savo derinį, kuris jums jau labai patiko, kai rodžiau savo instagram paskyroje.  

Šiame derinyje labiausiai dėmesį atkreipti turėtumėte į šią džinsinę tuniką. Ir tuoj pasakysiu kodėl. Šią tuniką, kaip ir džinsus bei džinsinius marškinius gavau siuntinuku iš Lidl, kurį jau puikiai žinote kaip vietą, kurioje galima pigiai nusipirkti maisto ir kitų priemonių, reikalingų buityje. Jau vasarą stebėjausi, kad ten galima rasti ir tikrai vertų dėmesio drabužių, ir šį kartą, vėl gi, buvau maloniai nustebinta. Lidl kiekvienas metais atnaujina ir pateikia prekyboje "Denim" kolekciją, todėl naujienas pačiupinėti ir įvertinti pačiai buvo labai įdomu - o kodėl gi neturėtų dominti, jeigu tik yra galimybė gauti gerą drabužį už itin mažą kainą. Atkeliavę drabužiai tikrai nenuvylė - itin patogi pasirodė ši tunika (ir seniai jau tokios dairiausi internetinėse parduotuvėse), o plėšytų džinsų modelis pranoko lūkesčius. Gaila, tik kad man atsiųsti džinsai (boyfriend tipo - manau reikės nufilmuoti haul greitu metu ir parodyti kaip atrodo) buvo 36 dydžio, į kuriuos galbūt ir sugebėtų įsisprausti "mažą 38" (jeigu taip galima išsireikšti) nešiojančios merginos, bet aš su savo 38/40 užpakaliu net geriausiu noru į juos netilpau. Bet užtat dabar turiu tikslą - kuo greičiau į juos tilpti! 

Mąstau, kad galbūt reikės pažiūrėti ir kitų spalvų tunikas (jų turi būti trys, kaip ir džinsinių marškinių bei džinsų, po tris skirtingus modelius), nes man tai pasirodė kaip super patogus ir stilingas variantas kas dienai. Kartu su šiais džinsiniais drabužiais, parduotuvėse turi pasirodyti ir šaliai bei sportiniai bateliai. Jeigu manote, kad skirtingose šalyse ši kolekcija gali atrodyti kažkaip kitaip, tai Lidl atstovai patikino, kad visos šalys gauna lygiai tuos pačius drabužius - užsako didelį kiekį visam tinklui, todėl ir vieneto kainą klientui gali pasiūlyti itin mažą. O jeigu galvojate, kad bus sudėtinga išsirinkti, kai parduotuvėje nėra matavimosi kabinų, tai naudinga žinoti, kad su pirkimo čekiu per 30 dienų galima grąžinti nepatikusį/netikusį (nenešiotą) drabužį. O pati džinsinė kolekcija parduotuvėse bus nuo kovo 9 dienos!

Taigi, šį kartą džinsinių naujienų tiek, palieku jus su derinio nuotraukomis, ir apačioje, kaip visada - visi derinyje esantys prekiniai ženklai!


  


Džinsinė tunika - Lidl | Paltukas - Blusturgio laimikis | Laikrodis - Daniel Wellington | Apyrankė - Fossil | Skrybėlė - Asos | Batai - Tamaris | Rankinė - Lindex (sena)

5 Responses so far.

  1. tunika kokia nereali!! Ziauriai grazus derinys :)

  2. Anonimiškas says:

    Tikrai, Lidlas kartais nustebina drabužių pasiūla. Jau esu suformavusi ne vieną stiliovą outfitą savo šešiamečiui. Bus proga ką nors nugriebti ir sau :) Puikus derinys, Sandara!

  3. Rimantė says:

    WOW, niekada nėra tekę matyti, kad Lidle būtų tokios sukneles moterims parduodamos... Ar jūs kažkur užsienyje perkate?

  4. Aciu, merginos!!⭐

  5. Apie viska juk parasiau:)

Leave a Reply