#kurmanoraktaiGoesYoutube | kas kaip ir kodėl

Autorė Sandra Laikas 03:31 | 9 komentarai (-ų)


Wow, atrodo tiek visko veikiau pastarąją savaitę, ir tik dabar supratau, kad bloge buvo tyla. Šis įrašas turbūt bus panašesnis į Naųjųjų metų rezoliucijas, nors nei jų, nei praeitų metų įvykių apibendrinimo taip bloge ir nedariau. Taip staigiai atėjus naujiems metams, net nespėjau susivokti ir susidėlioti galvoje viską, ką noriu pakeisti ar pasiekti, o rašyti pažadus viešai tik tam, kad rašyti, tai nenorėjau. Forsuoti dalykai visad ir liks forsuotais, ir niekur nenuves, tai jau pastebėjau seniai. 

Šiandienos įrašo pavadinimas toks gana intriguojantis, ar ne? Nusprendžiau pradėti filmuoti youtube filmukus. Ne, blogo tikrai neapleisiu, bet manau vis dažniau iš manęs sulauksite vaizdinės medžiagos, kuris nebus statinė, kaip jau esate mane įpratę matyti. Šiais metais jaučiu iššūkių sau alkį, todėl nusprendžiau, kad reikia imtis kažko tokio, kad padėtų nugalėti kompleksus, baimes ir galiausiai, leistų save mylėti dar labiau. Supratau, kad praėjusiais metais nepakankamai mylėjau save, atrodo, lyg dažnai sąmoningai (kartais ir nesąmoningai) kenkiau sau, darydama vienokius ar kitokius pasirinkimus. Visada nekenčiau savo figūros, bet paverkusi apsisukdavau ir puldavau kirsti čipsus, sakydavau, kad reikia pradėti vaikščioti į sporto klubą, bet tuoj pat rasdavau pati sau pateisinimą, kodėl negaliu to daryti, norėjau pradėti sveikiau maitintis, bet leisdavau nugalima tynginio, ir dažnai save "mušdavau" dėl padarytų pasirinkimų, nuo ko jausdavausi dar blogiau.

Nusprendžiau, kad tos meilės sau stoka ir pamaišė tikslų pasiekimui. Tariau sau, kad nuo šiol darysiu viską, įdėdama į tai 100% jėgų ir širdies, kad nekankinsiu savęs dėl jokių pasirinkimų, tik stengsiuosi į viską pažiūrėti iš šalies, padaryti išvadas, ir eiti tik pirmyn, nes gręžiojimasis atgal tikrai nepadeda judėti į priekį taip, kaip galėtum. Taigi youtube filmukai man didžiulis iššūkis ir bandymas nugalėti baimes (fotografijos viena, o kamerų tikrai bijau), išmėginti kažką naujo, susidraugauti su savimi ir padėti sau pasijusti geriau savame kailyje. 

Pradėti nuo kažko juk reikia, right? Šitas video yra mano pirmas bandymas (prieš tai bandžiau filmuoti kosmetikos favoritus ir supratau, kad apie kosmetika man kalbęti yra sunkiausia), kurio kokybe nesu visiškai patenkinta, bet save raminu, kad tai tik pradžia, pirmas blynas, kuriam atleistina, jeigu bus ir prisvilęs. Daug laiko praleidau jį redaguojant, bandžiau susidraugauti su programa, kurios anksčiau akyse nesu mačiusi, iškirpau daug pauzių ir nusišnekėjimų (tikiuosi ateityje to karpymo bus mažiauuuu), ir baiginėjant dėlioti visus filmukus į vieną supratau, kad pabaigos video sugebėjau kažkokiu būdu pradanginti. Buvau nufilmavusi drabužius ant savęs, ir dar mini baigiamąjį žodį, bet ką padarysi. Per daug darbo įdėjau, kad pasiduočiau ir neskelbčiau šio video. Man pačiai visada patinka žiūrėti kitų merginų haul'us, tai turbūt mano mėgstamiausi apžvalgų tipai youtube, todėl nusprendžiau nuo tokio pradėti ir savo kelionę youtube tinkle. Tuos daiktus jau greitai pamatysite bloge ant manęs, nes po to, kai nufilmavau šį video, atsirado galimybę nufotografuoti derinių, tai stay tuned - greitai viską parodysiu!

Labai lauksiu jūsų komentarų, arba bent jau like paspaudimų po pačiu filmuku. Jeigu patiko ir lauksite iš manęs daugiau - spauskite subscribe. Jeigu nepatiko, mielai priimsiu ir pastabas kodėl :) Soooo excited! 

9 Responses so far.

 1. Anonimiškas says:

  Labai patiko! Viskas ok:) tik man rodos, kad garsas atsiliko nuo vaizdo...cia gal montuojant "nusoko" kokia viena sekunde?;)
  Sekmes ir lauksiu kitu video!

 2. Puikus pirmas blynas :) tik kažkodėl atrodo, kad tau pačiai nelabai įdomu, bent jau man pritrūko ugnelės akyse, entuziazmo ir linksmesnio balso :)

 3. Cia viskas del tos baimes, manau su laiku drasiau jausiuos ir atrodysiu linksmesne:)

 4. Taip! Kitaip ir negali būt! Būtinai tęsk :) ilgą laiką skaičius tavo blogą, labai faina matyti vaizo įrašus :)

 5. Anonimiškas says:

  Saunu!Tikrai patiko stebeti ir klausytis!:) Linkiu visa tai testi ir nesustot! Sekmes;)

 6. Jetus, jus vel komentuojat! jau vien del to kaip smagu, o dar tiek gero feedbacko del to video! Tikrai nesustosiu, ypac jeigu jums patinka!:)))

 7. Suuper! Dabar lauksiu ne tik naujų blogo įrašų, bet ir video. :)

 8. Anonimiškas says:

  Like :)

 9. AgNE says:

  Uuu, labai šauniai. :) Malonu žiūrėti ir klausytis. :) Lauksim daugiau!

Leave a Reply