#hairgoals | Nashi Argan

Autorė Sandra Laikas 03:40 | 0 komentarai (-ų)


Palaidi plaukai namuose - rečiausia situacija, kurioje galima mane pagauti. Tiesa pasakius, šaltuoju sezonu palaidais plaukais visiškai nesinori būti (nors pati sau palaidais patinku labiausiai), bet tiesiog negaliu pakęsti kaip greitai jie išsausėja ateinant iš šalčio į kokią šiltesnę patalpą. Ima šiauštis, veltis, elektrintis ir lipti prie veido ir kaklo. Oj kaip nekenčiu! Pasirodo, yra priemonių, kurios šią nemalonią situaciją palengvina, ir palaidus plaukus norisi nešioti, ir dar norisi juos liesti ir glostyti, nes jie tampa itin sveiki. 

Šiandien trumpai papasakosiu apie plaukų priežiūros produktus, kuriuos naudoju jau kelias savaites ir rezultatu tikrai esu patenkinta (grįžusi namo iš kažkur pirmiausia susirišdavau plaukus, o dabar to daryti neskubu, nes jie manęs taip nebenervina). Nashi Argan - italų gamybos linija, kurią sudaro penki produktai. Aš turėjau galimybę išmėginti šampūną, kondicionierių ir aliejuką. Kai kalba eina apie plaukų gražinimą ir argano aliejų sudėtyje - jau gali numanyti, kad bus šis tas tikrai gero ir efektingo. Šiuos gaminius jau seniau turbūt galėjote atrasti grožio salonuose ir kirpyklose, kur dažniausiai jie yra parduodami. 


Pati turiu gana sausus plaukus ir riebią galvos odą, kuri kartais mėgsta papleiskanoti (žinau, toks derinys skamba visiškai neįtikėtinai, bet ir ne viena kirpėja stebėjosi tokiu keistu deriniu). Mėgindama naujus produktus plaukams visada stengiuosi juos išmėginti po vieną, ir išmėginti visą liniją kartu, kad galėčiau įvertinti kiek kiekvienas produktas veikia atskirai. Labiausiai buvau sužavėta kondicionieriaus, nes man pasirodė, kad daugiausiai efekto duoda būtent jis. Plaukai super lengvai iššukuojami, o išdžiuvę - švelnūs, blizgantys ir lyg po kirpyklos - sveikesni. Šampūnas vienas savaime daug stebuklo nedaro (palyginus kiek kondicionierius), bet pats vienas irgi sėkmingai suvaldo susišiaušusius plaukus. O aliejukas tikrai gerai pamaitina galiukus ir plaukus pavyksta daug lengviau iššukuoti, nors ir šlapius. Nors gamintojai teigia, kad ši linija tinkama įvairaus tipo plaukams, aš manau kad ji tobuliausiai tiks "sausaplaukėms". Aš galvą plaunu kas dieną, nes jau pusdienis po trinkimo, ji pradeda riebaluotis, plaukai prisiploja prie galvos ir vaizdas ima manęs netenkinti. Turbūt naivu būtų tikėtis, kad taip nerealiai glotninanti ir gražinanti plaukus linija galėtų jų ir neapsunkinti. Tik nepagalvokite neteisingai, plaukai ką tik po plovimo tikrai neatrodo apsunkę ar jau linkę riebaluotis, jie tiesiog nebeatrodo taip gerai vakare, kaip atrodė prieš keletą valandų po plovimo, o kitą rytą juos tikrai vėl norisi plauti. Bet man taip būna su daugeliu produktų. 

Čia, žinoma, tik mano patyrimai. Kiekvienos plaukai ir galvos oda skirtingi, ir skirtingai reaguoja į įvairiausias priemones. Ar šie gaminiai verti dėmesio? Tikrai taip! Galbūt ne kas dienai (kažkam galbūt gali pasirodyti šiek tiek per brangu už 200ml šampūno mokėti ~16 eur), bet turėti tokius gaminius ir naudoti juos ruošiantis renginiui, šventei ar svarbiam gyvenimo įvykiui - būtina ir labai rekomenduotina. Labai patogu, kad pabandymui galima įsigyti mažesnes pakuotes, o įsimylėjus - pagriebti 500 ml šampūno, kondicionieriaus, ir apsirūpinti ilgam laikui, ir sutaupyti šiek tiek pinigų (nes toks kiekis šampūno kainuoja apie 32 Eur). O ir naudojasi šie produkai ekonomiškai - šampūno reikia labai nedaug, kondicionieriaus irgi, o aliejuko užtenka nedidelio lašelio. 

Ar jau yra tekę išmėginti šias priemones? Ar tiko ir patiko?
Leave a Reply