2017 mados tendencijos - ką įsigyti jau dabar, išpardavimų metu?

Autorė Sandra Laikas 00:51 | 1 komentarai (-ų)

Šiandien esu netikėtai ankstyva. Atsikėliau septintą valandą (na gerai, 07:10, reikėjo dviejų žadintuvų, kad mane prikelti), ir net negaliu jums pasakyti, kodėl taip padariau. Dabar sėdžiu prie kompiuterio limpančiomis akimis, geriu vandenį, ir svajoju apie grįžimą į lovą. Kėliausi ne dėl to, kad turėčiau kažkokius darbų dead-line'us, ar tiesiog turėčiau kažkur anksti šiandien važiuoti. Pradėjau šnekėt apie sportavimą rytais, kas reikštų, kad turėsiu keltis prieš septynias, kad spėti grįžti iki vyrui išlekiant į darbą, todėl sugalvojau, kad reikia įrodyti sau, jog galiu atsikelti. O ką gi daugiau veikti, kai turi ramią valandą (nors reikia daugiau nei valandos) tik sau - prisėsti prie blogo. 

Kiekvienų naujų metų pradžioje, žinomiausi mados portalai rengia prognozes apie naujųjų metų mados tendencijas, o aš tikrai nepraleidžiu progos pažiūrėti pro rakto skylutę, juk taip įdomu ir naudinga, ypač kai prasidėjo išpardavimai, ir labai lengva pamesti galvą ir prisipirkti kokių nors nesamonių. Tai gi, kokios mados tendencijos mūsų laukia 2017-aisiais metais?

Praėjusiais metais spintose karaliavo įsispiriami loaferiai (o kaip juos pavadinti lietuviškai?), dėl kurių populiarumo kalti Gucci mados namai, taip pat vasara nebuvo įsivaizduojama be palaidinių atvirais pečiais, pintų rankinių(krepšių), bomber tipo švarkų ar plėšytų/nelygiais galais džinsų. Šių tendencijų niekas nepuola staiga mesti per bortą, tačiau įpūsti  šiek tiek šviežienos spintai pats laikas!

Rožinė spalva

Rožinė spalva nebūtinai reiškia super mergaitiškus drabužius ir derinius. Pasirinkimas toks didelis, kad šią spalvą savo garderobui galės prisitaikyti net griežčiausio stiliaus šalininkės. Išskirtinai ir dideli (statement) auskarai

Auskarus ilgą laiką buvau pamiršusi. Nors jų turiu ne vieną, tačiau dažniau mėgstu nešioti kaklo papuošalus, o kadangi jie retai būna mažyčiai ir minimalistiniai, todėl auskarų jau būna per daug. Na, matyt teks kaklo papuošalus keisti į išskirtinius auskarus. Jie ypač tinka trumpaplaukėms!

Platūs ir kampuoti (boxy) pečiai

Šią tendenciją sau pritaikyti tikrai galės ir norės ne daug kas, tačiau, manau, galimos ir interpretacijos. Jeigu visada mėgote paltus ir švarkus nuleistais pečiais (aš puikus pavyzdys), tai galbūt galima pasidairyti kažko su petukais?:)


Bustiers (visiškai nesugalvoju kaip tiksliau išversti), korsetai

Ši tendencija man kažkodėl primena 2000uosius metus ir to meto pop žvaigždutes, tačiau nėra ko stebėtis, daug senų grįžta. Tik aš jaučiu, kad nelabai noriu jų įsileisti, man joms trūksta modernumo jausmo.


Ryškūs dryžiai

O taip! Dryžius visada mylėjau, o kas gali būti geriau už kuo įvairesnes variacijas su jais. 


Išskirtinės rankovės

Esu įsimylėjusi šį trendą, ir manau kad su malonumu pildysiu spintą tokio tipo palaidinėmis ir suknelėmis. Išskirtinės rankovės net paprasčiausiam drabužiui duoda labai daug. O aš negaliu atsidžiaugti savo pirmuoju išpardavimų radiniu, kurį jau rodžiau instagram (nenoriu nusivilkti tos suknelės!). 


Chaki / samanų žalia

Yes! Toliau tęsime samaninių atspalvių fiestą. Ši spalva tinka labai daug kam, neatrodo nuobodžiai, ir gali būti tiek labai kasdieniška, tiek puošni, priklausomai nuo pasirinkto drabužių siluetų / derinių. 


Kadangi laisvą minutę mėgstu palandžioti asos.com, parinkau jums nemažai gėrybių, atitinkančių šias tendencijas. Jeigu nematote, išjunkite adblock :)

Na, dėl kurios mados tendencijos labiausiai džiaugiatės jūs? 
One Response so far.

  1. aura says:

    Tikrai daug gražių derinių buvo parinkta ir pasiūlyta. Man asmeniškai labai gražu platesnio, laisvo stiliaus jaukios suknelės. Jas derinčiau su išskirtiniais papuošalais. Net nemaniau, kad tokie gražūs papuosalai internetu gali tiek nedaug kainuoti...

Leave a Reply