One palette, three looks | URBAN DECAY Naked

Autorė Sandra Laikas 02:09 | 1 komentarai (-ų)


Sveiki! Nuo paskutinio blogmas posto praėjo jau savaitė (tylos), pailsėjau kaip reikiant, bet užtat labai pasiilgau mėgstamiausių vlogmas įrašų youtube kanale, taip fainai buvo žiūrėti juos. Atrodo seki žmogų bloge, socialiniuose tinkluose, bet iš tikrųjų pažįsti (arba bent taip atrodo) žiūrėdamas kasdienius vlogus. Galvoju, kad reikėtų ir man pradėti filmuoti - čia turbūt bus vienas iš daugelio tikslų ateinantiems metams. 

O šiandien, besiruošiant naujametiniems vakarėliams, dėliojantiems derinius ir ruošiant įmantrius užkandžius (jeigu šventė vyks jūsų namuose), raginu truputį atsitraukti, atsigerti rytinės (pietinės jau beveik) kavos, ir pažiūrėti, kokius makiažus sukūriau su naująją (man) Urban Decay Naked šešėlių palete. Nusprendžiau, kad kadangi UD šešėlių dar nesu mėginusi, pažintį reikėtų pradėti nuo pačios pirmosios Naked paletės, ir jau dabar matau, kad ta pažintis tikrai šiame tarpsnyje nesibaigs. Nesu makiažo meistrė, net nepasakyčiau, kad vidutiniokė - na, nebent vidutiniokė su minusu ;) Bet stengiuosi kuo daugiau eksperimentuoti ir treniruotis, kaip kitaip išmoksi. Prie kiekvieno makiažo, surašysiu pavadinimus, kokias šešėlių spalvas tam panaudojau. Let's go!

Auksiniai atspalviai ant mano akių vokų pastaruoju metu sutinkami dažniausiai. Nežinau kodėl, bet man tas blizgesys visiškai neatrodo per daug puošnus, o kaip tik padeda sukurti tokį gaivų "no makep" makiažą. Žinoma, jeigu panaudoji ir tamsesnę rudą spalvą šešėliavimui, ir dar užbaigi viską akių pravedimu, tada jau išgaunamas puošnesnis vaizdas. Norėčiau, kad nuotraukoje detalumas labiau matytųsi, bet kitaip nepavyko nusifotografuoti. Čia naudotos spalvos iš Naked paletės šios : Smog ir Darkhorse. 

Tokios tamsios akys mano įvaizdžiuose itin retas  vaizdas, todėl ir pačiai buvo keista taip dažytis. Bet vėl gi, eksperimentai!  Labai patiko šie tamsiausi atspalviai iš Naked paletės, todėl būtinai norėjau išmėginti. Tamsių akių makiažui treniruotis reiks bėgti pas Alioną, ji tai daro nerealiai. O mano bandymas kol kas toks. Švenčiant namuose tokio makiažo tikrai nesirinkčiau, bet kažkur triukšmingiau ir su daugiau žmonių - puikiai tiktų. Naudotos spalvos : Creep ir Gunmetal


Švelniausias makiažas kas dienai : blizgios šampaninės pagrindui ir blizgi rausva šešėliavimui. Pastaruoju metu vis rečiau piešiu kontūrą, ir man visai pradeda patikti tas gaivumas ir lengvumas. Spalvos iš paletės : sin, sidecar ir buck. 

Kuris įvaizdis jums patiko labiausiai?:)

One Response so far.

  1. Aistė says:

    Man labiausiai patiko trečias, taip gaiviai atrodo.
    P. S. Puikus blog'as, seniai skaitau :)
    P. P. S. Gražių ateinančių metų :)

Leave a Reply