Blogmas Day 9 | Festive look no.1

Autorė Sandra Laikas 06:35 | 3 komentarai (-ų)Šventėms norisi kažkokios jaukios, bet tuo pačiu ir šventiškos aprangos. Aš siūlau rinktis kokį žėrintį sijonuką (manau, kad tikrai kažkokį turite užslėpę spintos gilumoje, ypač kai metallic sijonai šį sezoną buvo labai ant bangos), o jaukumui sukurti - mėgstamą megztuką, su kuriuo tikrai nebus šalta, ir bus labai patogu. Šiame blogmas maratone jums parodysiu ir daugiau šventinių derinių, kurie bus ir šiek tiek blizgesni, ir šiltesni, ir galbūt labiau puošnesni ir su drąsesniu makiažu, todėl, tikiuosi, įkvėpimo sau atrasite kiekviena. 

O mano užduotis sau - iki švenčių išmokti kažką naujo padaryti su savo plaukais. Taip pabodo ta tiesi ir tvarkinga šukuosena. Norisi kažko žaismingiau, kažko banguočiau ir su mažiau tvarkos. Kol kas vienintelis būdas, kuris veikia - kuodžiukai nakčiai. Galbūt turite rekomendacijų tos, kurioms bangos laikosi labai sunkiai ir esate atradusios super gerų formuojančių priemonių? 


 
Megztinis - Lindex (senas) | Sijonas - SH | Kaklo papuošalas - Zara (senas) | Bateliai - Deichmann (panašūs čia)

3 Responses so far.

  1. Labai dailiai atrodai ir nuotraukos kokios jaukios! :))

    Ant mano plaukų garbanos irgi nesilaiko.. Ypač, kai tokie drėgni orai. Kol kas esu atradusi tik dvi priemones, kurios gerai atlieka savo darbą, tai BaByliss “Procurl 3” ir Davines “Inside Curl Building Serum”. Naudoju garbanodama su žnyplėmis. Garbanojant kažkokiais kitais būdais, negarantuoju, jog tiks :) Jei įdomu, neseniai esu aprašiusi jas bloge :)

  2. labai labai gražios nuotraukos :)

  3. Zivile, dekui uz komplimentus ir rekomendacijas! būtinai pasidomėsiu :)

    Datflamie, aciu! Cia komplimentai fotografei :))

Leave a Reply