Blogmas Day 6 | Gifts for HIM

Autorė Sandra Laikas 06:51 | 3 komentarai (-ų)


Pagaliau, dovanų idėjų rinkinys jam! Nežinau kaip jums, bet vyrams dovanas sugalvoti būna labai sunku. Na, būtų lengva, jeigu biudžetas būtų begalinis, tada galėčiau pirkti kompiuterius, dronus, kameras,  automobilius, keliones ar dar kokias kitokias įspūdingas dovanas. Bet kai biudžetas nėra negalinis, tuomet tenka įdarbinti išmonę, ir sugalvoti ar surasti kažką, kas būtų smagu, įsiminta, gražu arba labai naudinga ir reikalinga. Pirmame paveikslėlyje matote tik kelias dovanas - tas, kurios man šiais metais atrodo arčiausiai širdies (o jų kainos irgi labai skirtingos, galima pagal galimybes pasirinkti), o žemiau matysite krūvą kitokių dovanų (su nuorodomis). Žinoma, be šių, visada galima nupirkti dar vienus kvepalus, skutimosi rinkinį, ar sporto klubo abonementą. Jeigu iki kalėdų rasiu dar kažką įdomaus, būtinai šį įrašą papildysiu. Jeigu nematote sąrašo, išjunkite adblock.


3 Responses so far.

  1. Na, sausokas straipsnis. O gal tiksliau - tikrai labai labai moteriškas :)
    Pagrįsiu tuo, kad beveik visos dovanų idėjos čia susijusios su mada arba aksesuarais, o tai yra tikrai moteriška. Apskritai - dovanoti rūbą arba papuošalą yra labai rizikinga. Savo bloge buvau pasirašęs straipsnį apie dovanų idėjas vyrams iš vyriškos perspektyvos - pamatytum, skirasi, skiriasi :D
    O šiaip - šituo savo komentaru ne smerkiu straipsnį, bet noriu paskatinti skaitytojus mąstyti ne iš moteriškos perspektyvos :)

  2. Aciu, Vygantai, uz komentara:) ziauriai smagu sulaukti vyriskos nuomones :) nu va gaila kad nepavyksta kitaip mastyti, tik moteriskai :D pasidalink nuoroda kur rasei, labai idomu palyginti!

  3. Smagu, kad ta nuomonė buvo priimta, nes parašęs pagalvojau, kad gal per daug piktai galėjo nuskambėti :)
    Ant mano vardo paspaudus iš karto atsidarys tas straipsnis ;)

Leave a Reply