Blogmas Day 5 | Gift wrapping

Autorė Sandra Laikas 01:14 | 0 komentarai (-ų)


Pradedu truputį ne tuo galo,bet šiandien dalinuosi įdėjomis dovanų pakavimui. Kol kas nepabaigiau sudarinėti dovanų idėjų sąrašų (ypač su vyriškomis dovanomis sudėtinga, juk norisi ko nors įdomiau nei balzamo po skutimosi ar dušo želės :D ), bet manau šią savaitę jau tokių įrašų sulauksite. Noriu pabaigti kuo anksčiau, nes ypač jeigu užsakinėti internetu, norisi užsakyti kuo anksčiau, kad spėtų atkeliauti. 

Dovanų pakavime mano skonis metų metus išlieka toks pats - norisi paprasto vyniojamo popieriaus ir akcentinių detalių : gražių etikečių vardams, išraiškingų kaspinų arba mielų gamtiškų detalių. Na, ir šiek tiek blizgesio šen bei ten. Dovanų pakavimui priemonėmis apsirūpinau jau prieš gerą mėnesį, dabar belieka supirkti dovanas (jaučiu, kad ir kaip kiekvienais metais, anksčiau tai padaryti ir sėdėti sau ramiai iki švenčių nelabai pavyks). O kaip jūs mėgstate pakuoti dovanas? 

Beje, šiandien bandysiu padaryti nedidelį DIY projekčiuką, ir pasigaminti girliandą, kuria galėčiau papuošti laiptų turėklus. Žiūrėsiu kaip gaunasi, jeigu gaminys pasirodys fotogeniškas, tada paruošiu jums įrašą apie tai, kaip tai padariau. o kol kas - lengvo pirmadienio ir gražios savaitės!
Leave a Reply