Blogmas Day 4 | outfit for work party

Autorė Sandra Laikas 09:43 | 3 komentarai (-ų)


Galvojote, kad jau pamiršau blogmas įrašus? Tikrai negalėčiau! Na žinoma, kai optimistinis planas visada būna pasidalinti nauju įrašu iš pat ryto - šiandien jis neišsipildė. Papusryčiavę lėkėme į parduotuves ieškoti šventinių dekoracijų, vėliau, lėkėme pasidžiaugti nerealiu oru, tada maisto gaminimas, eglutės puošimas, ir tik dzingt į galvą - juk nepasidalinau su jumis tuo, ką buvau numačiusi šiai dienai. Taigi - derinys vakarėliui!

Aišku, pagalvojus apie (Kalėdinio) vakarėlio aprangą, tikrai neiškyla vaizdas, kuris turi raukinukus, gana klasikinį midi sijoną, ir chaki spalvą. Tokį derinį siūlyčiau kokiam nors darbiniui vakarėliui, kuris neturėtų būti super oficialus, bet ir nenusimato labai didelių siautulių. Klostuotas midi ilgio sijonas padeda išlaikyti tą "profesionalumą" (kad nebūtų per daug klasikos, galima pasirinkti verstos ar paprastos odos, arba kokios ryškesnės spalvos sijoną), blizgi, šilką primenanti medžiaga su chaki atspalviu man net gi labai šventiška, o raukinukai tik prideda puošnumo. Blizgūs aukštakulniai aulinukai - daug patogesnis ir originalesnis pasirinkimas, nei tarkim, klasikiniai smailianosiai aukštakulniai (kurie, manau, ir taip spėja pabosti toms, kurios biure dažnai juos avi). 
Sijonas - Reserved (senas) | Paltas - H&M (sh) | Rankinė - Lindex (sena) | Palaidinė - H&M | Batai - Deichmann


Get the look : 

3 Responses so far.

  1. tie blizgantys bateliai tapo viso derinio žvaigžde <3 labai gražu!

  2. Anonimiškas says:

    Viskas labai grazu, tik bliuskute kaip neilyginta atrodo, ar cia taip turi būti? ��

  3. Bliuskute lyginta, tik kad tokia medziaga, kuri vel momentaliai susilamdo, uztenka uzsideti palta, pasedeti automobilyje ir vel lyginti reikia :(

Leave a Reply