Blogmas day 3 | Christmas home decor

Autorė Sandra Laikas 02:30 | 1 komentarai (-ų)


Garbės žodis, nuotraukas inspiracijoms pintereste rinkau kelias valandas. Atrodo, juk pinterestas pilnas visokių Kalėdiškų nuotraukų, bet atrasti tas, tikrai vertas dėmesio ir kuriomis galėtum pasinaudoti kuriant savo namų papuošimus - nėra jau taip paprasta. Norėjau surinkti tas, kurios spinduliuotų modernų jaukumą ir būtų nesudėtingai pritaikomas kiekvienuose namuose. 

Žinoma, sąmoningai laukiau pirmojo gruodžio šeštadienio, kad jomis pasidalinti. Būtent šis savaitgalis man asocijuojasi su pirmuoju pasiruošimu šventėms ir rimta namų puošyba. Nuo pat ryto galima prisigalvoti įdėjų, apžiūrėti tai, kas namuose yra likę nuo praėjusių sezonų, ir lėkti į parduotuvę ieškoti priemonių naujoms įdėjoms įgyvendinti. Aš galbūt rytoj turėsiu daugiau laiko pasirūpinti savų namų puošimu - šiandien laukia išankstinis Kalėdinis vakarėlis, reikia rūpintis deriniu, šukuosena, makiažu...:)

Savo namus galbūt parodysiu vėliau, nežinau kiek įdėjų pavyks įgyvendinti. Baldų mažai, o taip norėčiau kuo daugiau paviršių apkrauti Kalėdinėmis kompozicijomis su elniukais, žvakėmis, aukso spalvos konkorėžiais ir mažytėmis "fėjų" lemputėmis. Na, teks susitaikyti, tokia naujakurių dalia - prisitaikyti prie esamos situacijos. Jeigu ne šiemet, tada kitais metais tai tikrai įvykdysiu visus planus. 

O kada namus puošite jūs?

One Response so far.

  1. I love Rustic Glam for the Holydays    elogiosamislocuras.blogspot.com

Leave a Reply