Blogmas Day 24 | Merry Christmas

Autorė Sandra Laikas 04:43 | 0 komentarai (-ų)


23 dienos blogmas įrašą teko praleisti, nes niekaip jo nepavyko parašyti. Nuo pat ryto susitikimai, stovėjimas kamščiuose, dovanų pakavimas, namų tvarkymas ir lagaminų savaitgalio kelionėms pakavimas nepaliko laisvo laiko daugiau niekam kitam. O ir natūraliai, jaučiausi, lyg jau būčiau ir pabaigusi visą šitą blogmas maratoną. Nors dažniausiai, kiek teko bloguose matyti, blogmas trunka 25 dienas, aš nusprendžiau tiek ilgai nerašyti, nes tos kelios neilgos švenčių dienos skirtos apsivalgymui, bendravimui su mylimais žmonėmis, ilgoms kelionėms po Lietuvą lankant gimines ir draugus (kaip tarkim mes per tas dienas padarome didelį ratą aplink Lietuvą), o galiausiai, jeigu jau atsibosta valgyti, ateina laikas atsigulti prie tv ir žiūrėti šimtą kartų matytus Kalėdinius filmus ir pagaliau dorai atsipūsti po visų įtemptų pasiruošimų ir dovanų paieškų. 

Apie ateinančius metus dar visiškai negalvoju, ir tikslų sau nedėlioju, bet manau artėjant Naujiesiems metams tikrai apie tai pamąstysiu, ir mintis sudėliosiu bloge. Žinau tik vieną, kad reikia įdėti vis daugiau darbo ir meilės į tai, ką darau tam, kad viskas tobulėtų ir eitų į priekį. Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti sau iškeltą užduotį - rašyti blogmas, tikiuosi, kad patiko ir jums? Būtinai pasidalinkite įspūdžiais:)

Kadangi jau žinote, kad nieko naujo nerašysiu visas šventes, norėjau pabaigai pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis, palinkėti šilumos ir begalinio jaukumo, daug meilės ir bučinių, išsipildžiusių vilčių ir nepamirštamų akimirkų! Ačiū, kad sekate, skaitote, bendraujate, myliu ir bučiuoju visus ir visas! Leave a Reply