Blogmas Day 22 | leo #ootd

Autorė Sandra Laikas 04:42 | 0 komentarai (-ų)


Iki švenčių lieka visai mažai, o šventinės nuotaikos man jau truputį blėsta. Matyt per dažnai imti laukti Kalėdų irgi nereikia, kaip ir visose kitose gyvenimo situacijose galima "perdegti". Dovanų vis dar nesupakavau, tai turbūt dėl to dar nesijaučiu pasiruošusi iki galo ir šioks toks nerimas ima viršų. Rytoj planuoju pagaliau aplankyti Vilniaus Kalėdinę eglę, tai manau šis susitikimas viską pataisys ir grįš tas šventinis jauduliukas. 

Šiandien norėjau pasidalinti dar vienu snieguotu deriniu, dabar net nežinau kada čia pavyks kažką naujo nufotografuoti ir jums parodyti, bet labai pasistengsiu. Šiam deriniui pasirinkau suderinti du skirtingus printus ir pagaliau pradėti džiaugtis šiuo švarkeliu, kurį nukoviau Telšių humanoje. Žinojau, kad negalėsiu išlaukti iki pavasario, kada jis labiausiai ir bus tinkamas nešioti. Leopardinis raštas jau seniai yra pavergęs mano širdį, o ir per ilgą laiką yra tapęs visų fashionistų klasika. Kad nepabostų standartinis rudų atspalvių leo printas, stengiuosi atrasti ir kitokių spalvinių sprendimų, todėl labai džiaugiausi radusi šį pilką variantą. 

Prie tokio parka tipo švarkelio man puikiai susižiūrėjo itin mergaitiškas sijonas ir ilgi batai. Na, ir kad būtų lengviau išgyventi per tokį nemenką snigimą - jau pamilta kepurė su bumbulu, kuri žinoma, prideda ir daugiau žaismingumo. Žiemą nebūtina surimtėti ir sustingti, aksesuarų pagalba galima sukurti daug smagesnį įvaizdį! 

Get the look : 


Leave a Reply