Blogmas Day 21 | Miss the snow already

Autorė Sandra Laikas 01:52 | 0 komentarai (-ų)


Dar prieš kelias dienas lauke buvo balta ir taip gražu. Aišku, sniegu visada skundžiamės, nes reikia nukasinėti automobilius rytais, keliai sunkiai pravažiuojami, sniegą drebia į akis einant gatve, tačiau Kalėdas sunku įsivaizduoti be sniego, ir tiesą pasakius, jam nutirpus per šias porą dienų, pradėjau jo ilgėtis. Tikiuosi Kalėdoms dar pasnigs, o išvis nerealu būtų, jeigu Kalėdų rytą jo būtų daug, jis būtų drėgnas, ir būtų galima visai šeimynai (kadangi šiais metais nusimato itin didelė kompanija Kalėdų šventimui) išeiti į lauką, pažaisti sniego karą ir nulipdyti milžinišką sniego senį. Tokį jau buvome nulipdę praėjusį šeštadienį kartu su Gabrieliumi ir kaimynais, bet šis jau pametė skrybėlę, nosį, akis ir sagas, bei tuoj nugrius nuo terasos išvis. Atrodo, kad gimus vaikui, tokie dalykai kaip buvimas lauke pasidarė daug smagesni ir svarbesni nei bet kada anksčiau. 

Šiandien mane vyras paliko be interneto, todėl pagaliau užsiimsiu dovanų pakavimu, namų tvarkymu paskutiniais štrichais švenčių pasiruošimui. Kartais gerai, kai nebūna interneto (aišku, kai tam, kad parašyčiau blogo postą, reikia naudoti mobilų internetą, nėra labai jau gerai), atrodo nuveiki tiek daug. Labai norėjau pasidalinti šiomis nuotraukomis, darytomis prieš pusantros savaitės. Visur taip balta ir gražu, o ir pats derinys man labai patiko. Nutariau, kad reikės kaupti/ kolekcionuoti dirbtinio kailio aksesuarus bei skrybėles - jie bet kokį derinį padaro išskirtiniu. Traukiu iš spintos gilumos senus drabužius ir mėginu juos prikelti naujam gyvenimui. Džiaugiuosi, kad po truputį kaupiu tokią drabužinę, kur vis daugiau drabužių dera tarpusavyje. Jeigu ir stilistiškai kartais gali būti sunku kai ką derinti, tai bent su spalviniu derinimu niekada neprašausi. Kadangi drabužiai seni, pamėginsiu jums apačioje pateikti kažką panašaus, jeigu norėtųsi kažką pritaikyti sau. 
Paltas - H&M (sh) | Sijonas - Lindex (senas) | Kailiukas - Asos (senas) | Megztukas - Mexx (sh) | Batai - Free People | Skrybėlė - Asos | Rakinė - Lindex (sena)

Get the look :


Leave a Reply