Blogmas Day 18 | New watch is always a good idea

Autorė Sandra Laikas 12:38 | 0 komentarai (-ų)


Negaliu patikėti, kad iki Kalėdų lieka tik savaitė. Dar reikia nupirkti porą dovanų, reikia spėti susitikti su draugais, kurių per šventes nematysime, reikia supakuoti visą krūvą jau nupirktų dovanų (oj koks iššūkis šiais metais, kai paprastų dėžučių labai nedaug, tai reikia ypatingai pasukti galvą viską pakuojant) ir dar norėčiau išmokti pasigaminti kokį Kalėdinį punčą - jau nusižiūrėjau kelis receptus (suviliojo tos antraštės apie nerealų Kalėdinį kvapą namuose), jeigu kažkas pavyks ir patiks, būtinai paruošiu jums įrašą apie tai, kaip man sekėsi jį gaminti. 

Negaliu ir nesidžiaugti visomis išankstinėmis dovanėlėmis - kiekviena smulkmena taip džiugina! O jeigu tai ne smulkmena, o tokia rimta dovana kaip laikrodis - šokinėju iš laimės. Daniel Wellington yra tas vardas, kurį žino turbūt jau daugelis. Esu gavusi ir jau klasika tapusį DW laikrodį baltu ciferblatu, tačiau prisipažinsiu, jis man niekada taip ir neprilipo. Jam, rodos, trūko kažkokio cinkelio, kurio man norisi savo aksesuaruose. Naujas juodasis variantas - visiškai kitoks! Puikiai derės tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie džinsinio švarko ar kieto bomberio. 

Kol kas jis (ir apyrankė) tik šviežiai išpakuoti iš dėžutės (atkeliavo vos per tris dienas, todėl iki Kalėdų dar laisvai galite spėti jį gauti!), bet jau nekantrauju jums parodyti, kaip šie aksesuarai žiūrėsis mano deriniuose. Turiu ir nuolaidos kodą jums, kuris galioja viskam danielwellington.com puslapyje - "KURMANORAKTAI " ir 15% pigiau! Kodą panaudoti galima iki sausio 15 dienos. Leave a Reply