Blogmas Day 17 | Baby's second christmas

Autorė Sandra Laikas 04:46 | 0 komentarai (-ų)


Pernai per Kalėdas Gabrielių buvome aprengę Kalėdų senelio kostiumu, bet šiemet šį mažą vyruką nusprendžiau papuošti rimčiau - kai sugeba namus suversti per pusę valandos, sakyčiau jau didelis bernas (to praeitą žiemą nesugebėjo padaryti). :) Šį komplektuką vakar radau baikštinėdama po fashion bazaar prekybos centre Panorama. Buvau sužavėta, kiek fainų vaikiškų drabužėlių, siūtų Lietuvoje, galima įsigyti puikiomis (sakyčiau beveik H&M) kainomis. Tokio megztuko ir kelnių komplektukas kainavo tik 19 eur! Drabužiai iš Kevimax - būtinai pasidairykite! Yra ten ir moteriškų  drabužių, bet kažkaip neturėjau ūpo kažko ieškoti sau, tai apie šitą dalį neturiu ką pasakyti. 

Gabrieliui jau pusantų metų, nešioja 86 dydį, bet džiaugiuosi, kad nepirkau paskubomis, o atkreipiau dėmesį, kad kelnytės gali būti mažokos. Gerai, kad mažiukas nemiegojo ir galėjau tiesiog jam jas pamatuoti, pasiėmėm 92 kelnytes o megztuką 86 dydžio. Taigi jeigu turite galimybę užsukti ir pridėti ar pamatuoti, tai būtų geriausias sprendimas :)  Na, ir tik grįžę namo pabandėme padaryti mini fotosesiją. Supratau, kad jau ilgą laiką nemėginau jo normaliai nufotografuoti (pastovus pyškinimas telefonu nesiskaito) - darbelis buvo ne iš lengvųjų! Ypač kai paruošiau jam visą fotosesijos vietą su dekoracijomis, ir dar norėjau kad jis išsėdėtų ten :) Naivūs buvo mano norai...teko galiausiai duoti telefoną, kad bent porą kadrų spėčiau padaryti. Pasidalinkite nuomonėmis, ar norėtumėte daugiau vaikškų derinių pamatyti ant Gabrieliaus :)

Gražaus šeštadienio!
Komplektukas - Kevimax | kalėdinės pagalvės - H&M (senos) | Pleduko ir pagalvės komplektas - Dormeo (šis praeitų metų, naujas būtų toks)


Leave a Reply