Blogmas Day 16 | Festive Look No.3

Autorė Sandra Laikas 08:29 | 0 komentarai (-ų)

Grįžtant namo pas tėvus šventėms ir ne tik, pasijauti lyg vėl ta (maža) mergaitė (mamai turbūt visada tokia ir liksi), tai šiam įvaizdžiui pagalvojau, kad reikėtų sukurti šiokį tokį mokinukės įvaizdį. Žinoma, jį reikia šiek tiek patamsinti ir paaštrinti, kad nebūtų jau taip super miela. Languotas sijonas būtent tai, kas taip stereotipiškai tokį įvaizdį ir sukuria. Derinau jį su viena mylimiausių Lindex palaidinių varpelio formos rankovėmis, sluoksniavau ilgus kaklo papuošalus su kutosais, bei užbaigiau viską tamsiomis lūpomis. Buvo komentuojančių, kad nepatinka mano tamsios lūpos, bet kažkaip kartais labai norisi to šiek tiek griežtesnio įvaizdžio, tai ir nesusilaikiau jų nepatamsinus. 

Leopardinio rašto bateliai turbūt neatrodytų kaip akivaizdus pasirinkimas, bet kažkodėl spalviškai ir faktūriškai man toks derinys labai gerai susižiūrėjo. Juk svarbiausia eksperimentuoti - kaip kitaip atrasi kažką įdomesnio. 

Šiandien planavau prasieiti pro Kalėdines muges Vilniaus mieste, pafotografuoti ką gražaus galima rasti, bet mano vaikščiojimas užsibaigė tik Panoramos muge (su vaiku ne visada planai įgyvendinami taip kaip buvo planuoti), bet ir nuotraukų nepadariau. Kodėl? Perėjau pirmiausia per visokius rankdarbius pagrindiniuose koridoriuose ir prie eglutės, ir kažkaip neatsirado kažkas, kuo būčiau itin sužavėta - viskas atrodo taip daug kartų matyta ir nebeįdomu. Dėmesį atkreipė tik fashion bazaar mugė buvusiose Next parduotuvės patalpose (pirmame aukšte, prie Adidas). Radau ten gražių aksesuarų moterims ir labai mielų drabužėlių vaikams (geros kainos irgi labai nustebino!). Viena vaikišką komplektuką įsigijome, grįžę padarėm fotosesiją, ir rytoj pasidalinsiu nuotraukomis bloge!Sijonas - H&M (sh) | Batai - Zara (seni) | Palaidinė - Lindex | Kaklo papuošalas - Aldo

Get the look : 

Leave a Reply