Blogmas Day 15 | Festive mani and pedi

Autorė Sandra Laikas 13:40 | 1 komentarai (-ų)


Reikalas toks, kad visai neseniai gavau nerealų nagų laką. Artdeco Crystal (nr.2) turbūt pretenduoja tapti nerealiausiu blizgučių / metallic nagų laku iš visų, kokius tik esu mėginusi. Blizgučiai ne tie, kur būna vos keli plaukiojantys bespalviame nagų lake. Čia jų net tiršta, ir puikus rezultatas gaunasi jau po vieno lakavimo sluoksnio! Reikalas toks, kad jau buvau susitarusi apsilankyti pas seniai matytą manikiūristę ir pagaliau pasidaryti gelinį lakavimą (tokio neturėjau turbūt pusę metų, jei ne ilgiau). Gelinį lakavimą pasidariau, nors ir buvo didelis noras pafantazuoti kažką su naujuoju laku namuose, bet galiausiai nusprendžiau, kad galiu pasidaryti šventišką...pedikiūrą!

Aišku, kai nagai mažyčiai, raštų ar paveiksliukų pripaišyti nepavyksta (ant rankų nagų visai mėgstu kokią nagų dailę pakurti), bet pamiksuoti spalvas, nudažant galiukus kita spalva, pamėginau. Jaučiu, kad šie blizgučiai labai ilgai puoš mano kojų nagus, o jiems puikiai kompaniją palaikys jau mano pamėgtas raudonas Pupa nagų lakas, kuris neįtikėtinai greitai džiūsta ir tikrai ilgai išsilaiko. Aišku, pabaigoje parodysiu ir savo geliniu lakuotus nagučius - čia turbūt mano mėgstamiausia šventiška kombinacija, jau antrus metus prieš Kalėdas lakuoju juos taip pat (tikiuosi nenutrupės visai prieš šventes). Jeigu kam dar trūksta idėjų šventiniam manikiūrui, galite pažiūrinėti mano pinterest kolekciją (ten, žinoma, ne tik kalėdiški). 


One Response so far.

  1. Ranku naguciau nuostabus ir tie pilkieji blizguciai ant koju grazu. Taciau bent jau nuotraukuose su tuo raudonu laku nesiziuri.

Leave a Reply