Blogmas Day 13 | Baby, there's a tone of snow outside

Autorė Sandra Laikas 13:00 | 0 komentarai (-ų)


Šiandien nusprendžiau blogo įrašą padaryti ne tokį super Kalėdišką, kaip visi kiti šį mėnesį. Net nuo laukimo irgi pailsėti kartais reikia, ypač jeigu pradedate jau jausti spaudimą (aš būtent taip jaučiuosi) dėl nepradėtų pirkti dovanų (visi žinom kad atsitinka, kai paliekame dovanų pirkimą paskutinei savaitei), dėl neatliktų darbų, neaplankytų draugų, kurių per šventes nebus progos pamatyti ir visų kitų dalykų. Aišku, nepaneigsite, kad žiemiškos dvasios šiame įraše tikrai per akis - sniegas, žiema, šventės - viskas glaudžiai susiję. 

Pastarosiomis dienomis žiema tikrai džiugina akis, kai matai per langą stipriai ir didelėmis snaigėmis sningant, tačiau kai neturi kito pasirinkimo, ir tokiu oru tenka lysti į lauką, supranti, kad reikia kažkaip save gelbėti (makiažą, tiksliau). Skėtis niekada nebuvo mano draugas (tiesiog jį visada sugebu kažkur palikti ar pamesti), o kepurė su snapeliu ar plačiabrylė skrybėlė - visiškas atradimas! Dabar net nesuprantu vienos pardavėjos nustebimo, kai būdama H&M prieš gerą mėnesį paklausiau kur galėčiau rasti daugiau skrybėlių. Sakė, ne be sezonas, dabar tik kepurių pilna. Kodėl!? Skrybėlė tobulai apsaugo plaukus (ir šaknis) nuo šalčio, nuo sniego ar lietaus, tuo pačiu ir neprileidžia sniego prie veido. Žodžiu, visiškas atradimas! Ši, mano derinyje, jau išpirkta, tačiau pririnkau jums panašių kepurių - jas visas pamatysite įrašo apačioje (jeigu nerodo, išjunkite adblock). 

Derinys super paprastas - pasirinkau sluoksniavimą (o kaip gi daugiau bus šilta), plačias kelnes, seną paltuką su kailiuku (man patiko kaip kailiukas susišaukė su kepurės bumbulu ir bendra stilistika) ir leidau visą svarbiausio akcento darbą atlikti kepurei. 


Coat - Tom Taylor (senas) | Kelnės - Marc cain (sh) | Megztukas - SH | Marškiniai - Esprit (sh) | batai - Tamatis (seni) | Kepurė - New Look 
Nuotraukos : Aliona, redaguota mano

Leave a Reply