Blogmas Day 12 | Festive Look No.2

Autorė Sandra Laikas 04:05 | 3 komentarai (-ų)Štai ir antrasis šventiškas derinys, kurį nufotografavome su drauge fotografe. Kaip visada, sukėliau nuotraukas, sudėliojau ta tvarka, kaip norėčiau, kad jos būtų, ir pabaigoje, susiruošusi surašyti brandus supratau, kad didžioji dalis drabužių yra rastų humanoje, ir net gi nežinau prekinių ženklų, nes jie tiesiog nukarpyti. Tai tik įrodo, kad šventiškai aprangai nereikalingos didelės išlaidos, tereikia apsišarvuoti kantrybe (per vieną nuėjimą rasti krūvos nerealių rubų už mažą kainą tikrai nepavyks), pasisemti įkvėpimo internete arba žurnaluose ir pirmyn! Juk tiek daug Lietuvoje galima rasti padėvėtų drabužių parduotuvių, 

Puodelį, beje, visai neseniai pirkau Maksimoje. Nerealiai patiko jo auksinis/bronzinis spindesys ir barokiniai reljefiniai raštai. Tokia pigi prabanga kartais labai gerai. Įsigijau juos galvodama apie šventinį laikotarpį, bet dabar juos taip pamėgau, kad manau tikrai jų nepaslėpsiu praėjus šventėms :)

Megztukas - SH | Sijonas - SH | Liemenė - New Yorker (sena) | 

3 Responses so far.

  1. Jovita says:

    Kiekvieną kartą pamačius jūsų tamsias lūpas pagalvoju: netinka. Su šviesiom žymiai švelniau, gaiviau ir gražiau įvaizdis atrodo. :) Čia tik mano nuomonė. P.S. Nuotraukos labai šiltos.:)

  2. Nežinau kodėl, man tokiomis bangomis užeina noras tamsiems lūpdažiams, nors tikrai nesu jau tokia jų mėgėja.Matyt visoms reikia kartais pakvailioti:) Bet kad labai jau netinka tai nemanau :)))

  3. Kaip tik žiūrėdama nuotraukas pagalvojau, kad tinka tamsūs lūpų dažai :) Apskritai viskas labai gražiai suderinta :)

Leave a Reply