outfit | take on office look

Autorė Sandra Laikas 03:35 | 1 komentarai (-ų)


Nedirbau biure jau turbūt daugiau nei pusantrų metų, ir nenumaldomai artėjant sugrįžimui į darbą, vis pasvarstau - o kaip gi biure rengčiausi dabar? Yra tekę dirbti biure, kur gairių apsirengimui neturėjau, buvo ir laikas, kai reikėjo stengtis atrodyti profesionaliau, o liūdniausia buvo tada, kai reikėjo kas dieną dėvėti uniformą (nekenčiu!). Šiam deriniui pafantazavau, kad dirbu biure, kur norisi šiek tiek klasikos, bet tuo pačiu ir pilna vietos fantazijai ir variacijoms. 

Klasikinė dalis - šiek tiek ilgesni balti marškiniai ir šviesus megztukas. Marškinius pasirinkau irgi šiek tiek įdomesnius - vintažinius, su siuvinėjimais ir šiek tiek prailgintais atlapais (ar kaip čia juos pavadinti kitaip?), megztukas taip pat turi gilesnius prakirpimus šonuose, tik čia nesimato, nes sušalti tai neketinau :) O toliau jau derinį pagyvinai lengvai vaškuotos medžiagos džinsais bei aukštais suvarstomais batais. Taip pat būtinas akcentas - paltukas/švarkelis, kurį taip įsimylėjau, kad net ir patalpoje nesinori jo nusiimti (o jis ir pakankamai plonas, kad tarnautų kaip švarkas). Aš nebūčiau aš, jeigu į kompaniją neprijungčiau mažytės rankinės su šiek tiek raštų (leopardinis raštas 4evah!). 

Toks derinys puikiai tiktų ir pirmam darbo pokalbiui, jeigu pretenduojate į šiek tiek kūrybinio darbo poziciją - atrodysite rimtai nusiteikusios, bet tuo pačiu ir parodysite ir šiokį tokį charakterį. Na, čia bent jau mano variantas toks. O jūs ar pritariate? :)
Batai - Deichmann | Rankinė - New Look (sena) | Paltukas - H&M (sh) | Megztukas - Lindex (senas) | Marškiniai - vintage | Laikrodis, apyrankė - Mados Prieskoniai

One Response so far.

  1. Labas, Sandra! Galbūt per daug kišuosi į tavo asmeninį gyvenimą, tačiau jei tavo facebook paskyroje mačiau, kad baigei studijas, susijusias su informacinėmis technologijomis, o jei neklystu, kažkuriame blogo įraše rašei, jog dirbi kelionių agentūroje ir darbas tavo susijęs su kelionių pardavimais. Kadangi esi rašiusi, jog norėtum įnešti šiek tiek daugiau asmeniškumo į blogą, būtų labai įdomu išgirsti tavo studijų patirtį bei kaip darbinėje srityje atsidūrei ten, kur dabar esi. :)

Leave a Reply