outfit | reality check

Autorė Sandra Laikas 06:10 | 7 komentarai (-ų)


Turėjau archyvuose dar kelis nufotografuotus derinius, bet galvojau, kad neturiu įkvėpimo šiandien į blogą kažką rašyti. Sukirtau didelę porciją vegetariškų pietų (ne, vegetare būti neplanuoju, tiesiog kažkaip skaniai gaunasi paruošti daržoves, ir mėsos net nepasigendu) ir persigalvojau. Pasidalinsiu nuotraukomis derinio, kurį galėčiau pavadinti "mamos negali sirgti" :) kad ir kaip norėtųsi džiaugtis plonomis palaidinėmis, dažnai reikia pasirinkti kad ir ne super stilingą, bet super šiltą variantą. Aš dėl savo slogų ir pakilusios temperatūros niekada per daug nesijaudindavau, bet vaiką užkrėsti mažiausiai norisi, juk tie mažiukai taip kankinasi nemokėdami išsipūsti nosies, neprakvėpuodami naktį ir šiaip, geriau nesirgti išvis. Paprastą derinį kaip visada stengiuosi pagyvinti pasirinkusi skirtingus ilgius ir tekstūras. Šiuo atveju : dirbtinės odos kelnės, efektingi suvarstomi batai ir įdomesnė rankinė (kurią dažniausiai pakeičia kuprinė). 

Bet šiaip ne apie derinį pašnekėti norėjau. Pagaunu save jau kurį laiką galvojant ir pergyvenant dėl blogo ir to, kokia kryptimi jis vystosi. Dievinu šį hobį, ir ne veltui tai darau jau daugiau nei septynis metus, bet pastebėjau, kad per dažnai ėmiau pergyventi dėl jo lankomumo, dėl grįžtamojo ryšio iš jūsų, dėl to, kad nesulaukiu vienokio ar kitokio bendradarbiavimo pasiūlymo, dėl to, kad galbūt nesukuriu tokių derinių, kaip norėčiau, ar kad viskas kažkaip ne taip. Na, toks jaudulys manau normalus, kai taip nuoširdžiai rūpi tai, ką darai, o ir grįžtamojo ryšio labai norisi, nes tik jis skatina eiti pirmyn. Bloginimas full time skamba kaip svajonė, kuriai neaišku, kada lemta išsipildyti, todėl turbūt ir kyla abejonių ar viską darai teisingai (jeigu išvis galima būti apibrėžti  tą "teisingai" sąvoką šiuo atveju). 

Savo abejonėmis pasidalinti norėjau dėl to, kad turbūt iš naujo galėčiau jus supažindinti su savimi, ir su tuo, kodėl rašau šį blogą ir ką noriu juo perteikti (sau tai priminti taip pat verta). Nesu nei modelis, nei makiažo meistrė, nei stilistė, nei kitokia profesionalė. Esu paprasta mergina (velnias, o gal jau laikas save vadinti moterimi?), turinti vyrą, beveik pusantrų metų sūnų, ir gyvenanti lygiai tokį patį gyvenimą, kaip ir kiekviena iš jūsų. Savo laisvalaikį mėgstu leisti lankantis renginiuose, vaikštant po parduotuves, naršant internete, ir ieškant kasdienio įkvėpimo, kaip tai daro ir kiekviena iš jūsų. Blogas skirtas tam, kad galėčiau archyvuoti savo gyvenimą, dalintis įkvėpimais ir atradimais, bei galbūt tuo pačiu įkvėpti kažką iš jūsų. Nebesistengsiu iš savęs išspausti kažko, ko negaliu ar nemoku, o stengsiuosi daryti tik tai, ką moku geriausiai, tikiuosi tai įvertinsit ( o apie savo profesinį kelią papasakosiu jau greitai, taip nemažai jūsų klausinėjo apie mano darbą). Linkėjimai!

Batai - Deichmann | Paltukas - H&M (sh) | Rankinė - New Yorker (sena) | Kelnės - H&M (senos) (šitos nerealios) | Megztinis - H&M (senas) | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs (Mados prieskoniai)

Nuotraukos : Aliona

Get the look (turn off adblock first)

7 Responses so far.

  1. Nežinau statistikų..kiek aplanko, kiek parašo/neparašo.. bet pastebėjau, kad Jūs gan dažnai "kamuojatės" tuo klausimu.. Galbūt tikrai to grįžtamojo ryšio Jums labiau reikia nei to, kaip pati rašote, kad šis blogas tiesiog stebėti ir save iš šono..fiksuoti.. Siūlau daugiau apie tai ir galvoti, o ne tik apie lankomumą šio blogo...

  2. Tai var ir sakau kad reikia sau priminti pacia esme, nes pamesti kelia labai lengva :)

  3. Anonimiškas says:

    Paskaitau. Dėl senų laikų. Kai tikrai stebindavot originaliais deriniais. Bet dabar, nepykit, Jūsų blogas liko tik Jums. Tokių derinių pilnos gatvės... ar išsisėmėt, ar mano skonis patobulėjo.

  4. O mano akiai dabartiniai Sandros deriniai (prasidėję nuo nėštumo) žymiai mielesni akiai nei seniau. :)

  5. Aciu, Greta! As jau galvojau kad cia visai jau bloga situacija;D bent kazkam grazu:) man asmeniskai irgi labiau patinka nei buvo anskciau:)

  6. O as jus atradau visai neseniai :) sakyciau vienas is tu retu LT blogu, kur pamaciusi posta FB, dar nueinu ir paskaityt ! Linkejimai!

  7. Kaip malonu, Vaida! Aciu:))

Leave a Reply