outfit | no compromises

Autorė Sandra Laikas 00:19 | 4 komentarai (-ų)


Vasariškų suknelių spintoje turite daugiau, nei šiltų megztinių? Nebėda. Pas mane tas pats. Sako, reikia visus vasarinius drabužius sudėti į archyvus, kad jie sulauktų kito šiltojo sezono. Šiaip visada taip ir padarau, bet kelias sukneles visada galima pritaikyti šaltajam sezonui sluoksniuojant su šiltesniais drabužiais. Šiam deriniui sugalvojau šiek tiek išeiti iš savo komforto zonos, ir apsirengti taip, kaip šiaip niekada nesirengiu ir net prieš fotografuojantis sakiau, kad nežinau, kaip čia tas galutinis rezultatas atrodys, bet juo likau labai patenkinta. Kartais labai gerai pakeisti įvaizdį, atrodyti šiek tiek paslaptingesnei ir šaltesnei - lyg iš karto aplinkiniams sakytum, kad nesi nusiteikusi leistis į jokius kompromisus. 

Savaitė nuo paskutiniojo įrašo pralėkė visiškai nepastebimai, atrodo tik neseniai rašiau paskutinį postą, o va jau kiek dienų tylos bloge praėjo. Džiūgauju kaip mažas vaikas lakstydama po parduotuvses ir pirkdama įvairiausius aksesuarus namams ir planuodama ką kur pastatyti. Jau po truputį lipdosi virtuvės vaizdas, negaliu sulaukti kada galėsiu padaryti bent mini turą, manau ir jums įdomu bus pamatyti. Jau turėjau ir mažą diy projekčiuką - jeigu baldas kambaryje nesižiūri, reikia per daug nesukti galvos, ir perdažyti jį! Žiauriai smagu,o ir rezultatas labai džiugina. Kaip tik tos kūrybiškos nuotaikos apimta, manau šiandien eisiu patapyti kol vaikas miegos. Mokyklos laikais tapydavau labai daug, tiek dailės mokykloje, tiek namuose, paveikslus net gi pavykdavo parduoti internete, kas man, būnant tada dešimtokei, buvo nerealu - turėti savų pajamų. Visada galvojau, kad namus tikrai norėsiu puošti savo paveikslais. Šiandien pažiūrėsiu, ar nepraradau teptuko valdymo įgūdžių. Paltas - H&M (sh) | Suknelė - Zara (sh) | Skrybėlė - Zaful | Batai - Deichmann | Diržas - H&M 


Get the look (turn off adblock first)


4 Responses so far.

  1. Šį kartą labai žaviai plaukai atrodo! Nežinau ar natūraliai taip sukrito ar buvo kažkaip formuojami, bet labai gražu :)

  2. Ačiū! Iš tikrųjų tai steigiausi juos sugarbanoti, bet mano plaukai jokio formavimo nelaiko ilgiau nei valandą, tai paskui ir gaunasi toks išsileidęs variantas :) Iš vakaro išsiploviau galvą, padžiovinau ir pridėjusi putų susirišau kuoduką ir taip ėjau miegoti :) Džiaugiuosi, kad patiko! Man irgi smagu kartais kažką kitokio padaryti su plaukais (tai darau labai retai, turbūt pastebėjai :D )

  3. Anonimiškas says:

    Šiaip dauguma variantų "golfas+lengva suknelė" man nesižiūri, kad ir kaip madinga šiuo metu būtų, bet tavo variantas tikrai geras. Pati labai mėgstu kuistis secondhanduose, tai suknelė tikras lobis, gaila paltuko gerai nesimato...

  4. Palto spalva nuostabiai dera prie plaukų spalvos, negaliu atsižiūrėti :)

Leave a Reply