outfit | excited for december

Autorė Sandra Laikas 00:34 | 1 komentarai (-ų)


Pastarosiomis savaitėmis rašau čia gana dažnai, bet taip yra ne todėl, kad neturėčiau ką rašyti arba tingėčiau tai daryti. Nerealiai laukiu gruodžio (kuris jau visai čia pat!), nes pirmą kartą blogo istorijoje darysiu BLOGMAS! Kas dar nežinojote, ką tai reiškia, bet mėgstate advento kalendorius - mintį greitai pagausite. Pradedant nuo gruodžio pirmos dienos, rašysiu blogą kas dieną iki pat Kalėdų! Žinoma, blogo įrašai bus vienaip ar kitaip susiję su gražiųjų švenčių laukimu. Tikiuosi jus įkvėpti įvairiose srityje : tiek dovanų paieškoje, tiek namų dekoravimu Kalėdoms, tiek dovanų pakavimu, šventiniais aprangos deriniais, makiažais ir kitokiais įdomiais dalykėliais!

Jau turiu paruošusi griežtą planą, po truputį dėlioju kiekvieno įrašo gaires, planuoju fotosesijas ir generuoju idėjas galvoje. Pati labai laukiu šio iššūkio, tikiuosi įvertinsite mano pastangas laukimą padaryti kuo smagesniu! Ir pati turbūt dar niekada nesijaučiau tokia įkvėpta ir neturėjau tokio didelio noro kaip niekad gerai pasiruošti žiemos šventėms! Jeigu jūs, turite kokių nors idėjų ar prašymų, apie ką galėčiau pasidalinti savo mintimis ir idėjomis - rašykite komentaruose, ir pabandysiu tai kažkaip įsprausti į savo įrašų planą :)

O šio įrašo derinys - man super mielas ir patogus. Seniau jau neturėjau tokio faino dirbtinės odos sijono, kuris būtų taip lengvai derinamas prie visko, ir nebūtų super trumpas (kažkaip su mini sijonais mano draugystė nutrūko po nėštumo, ir nebeatsinaujina). Jis, kaip ir šis jaukus ir šiltas megztinis - mano second hand radiniai. Pastarasis mėnuo buvo labai sėkmingas kuistukų lankymo klausymu - radau krūvą laimikių, net neprisiruošiu jums paruošti apie tai įrašo, nes fotografuoti reikėtų labai ilgai! O tokią palaidinę tikrai šiuo metu rastumėte H&M parduotuvėse - ją nusipirkau net nesimatavusi per Jamam išpardavimus, ir negaliu atsidžiaugti (raukinukai tęsiasi ne tik ties krūtine, bet ir iki pečių). Tokia puošni ir išskirtinė savo detalėmis ir šiek tiek blizgia medžiaga ir tuo pačiu tokia žemiška ir neįnoringa spalva. Jeigu pažiūrėjusios nuotraukas pagalvosite, kad nusipiešiau apgamą virš lūpos, tai tikrai to nebuvo. Dievaži, tiems mažyliams rankų nagai auga žaibišku greičiu! Žiūrėk kelias dienas nekirpai ir jau saugokis mažų rankyčių, kurios greitai apdrasko ne tik save ir mamą :)) 

Taigi, susitiksime jau gruodžio pirmą, pirmame blogmas įraše!


Batai - Free People (seni) | Sijonas - SH | Rankinė - Lindex (sena) | Palaidinė - H&M | Megztinis - SH | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs

Get the look : 
Nuotraukos : Aliona

One Response so far.

  1. Smagu, kad bus daug įrašų :) būtų labai įdomu pamatyti dovanų gidą vyrams

Leave a Reply