outfit | cowboy booties

Autorė Sandra Laikas 00:11 | 1 komentarai (-ų)


Viskas, reikia archyvuose nuotraukų nebeužlaikyti, ypač kai sezonas keičiasi, nes čia vieną dieną žalia ir gana nešalta, o kitą dieną - sniego iki kelių ir vakar darytos nuotraukos jau atrodo keistai. Aišku, ne vakar ir ne preitą savaitę jos darytos, bet mėnesis turbūt tikrai nepraėjęs. Šis derinys, kaip ir daugelis manųjų šiame bloge - visiškai paprastas, tinkamas kasdienai ir neįpareigojantis, tačiau turintis vieną kitą įdomesnę detalę. Pasirenkant melsvą paletę išlaikomas vientisumas, todėl galima laisvai pažaisti su šių atspalvių raštais. O kaubojiško stiliaus batai su neaukšta pakulne - super patogus ir žaismingas pasirinkimas. Su tokia avalyne joks derinys nebus nuobodus, juk batai - toli gražu ne nuobodūs. 

Šią savaitę pamatysite daugiau derinių, nes savaitgalį šiek tiek padirbėjau ir padariau kelias fotosesijas. Žinoma, sniego jose nebus, nes spėjau be sniego apsisukti :) Ši savaitė šiaip man labai exciting, nes pagaliau bus surinktas mano virtuvinis komplektas - pirmas mano gyvenime, pačios suprojektuotas ir sugalvotas virtuvinis komplektas! Tikiuosi jis išeis toks, kaip ir įsivaizdavau, ir dabar negalėsiu nustygti vietoje norėdama kuo greičiau susipirkti visas svarbias detales, padėsiančias sukurti nerealią virtuvę. Jeigu yra tekę įsirenginėti savus namus - mano moterišką jaudulį ir džiaugsmą suprasite :) Nekantrauju ir kada nors padaryti savo namų turą (kai viskas bus pabaigta), jeigu jums tik bus įdomu :)

Gražios savaitės!

Paltas - Sandwich (Otto.lt) | Džinsai - SH | Batai - Heine (Otto.lt) | Megztukas - Vila (senas) | Kaklo papuošalas - Aldo

Derinys sukurtas bendradarbiaujant su Otto.lt

One Response so far.

  1. Gražus derinys :) Iki praeito tavo aprangos įrašo buvau ir pamiršusi apie Otto :) Mano mokyklos išleistuvių suknelė buvo iš ten, tai labai nostalgiškai nuteikė :D Reikės kada pasidairyti :)

Leave a Reply