November wishlist / chit chat

Autorė Sandra Laikas 08:10 | 0 komentarai (-ų)Atėjo lapkritis ir mano galvoje prasidėjo kažkokios permainos. Noriu sveikiau maitintis (ką po truputį ir bandau daryti), noriu sportuoti (oj, namuose tikrai neprisiverčiu, nebent darau pritupimus pasiėmus Gabrielių į rankas), bet neaišku ar atsiras pakankamai noro ir pasiryžimo rasti laiko eiti į sporto klubą, noriu būti atviresnė ir nuoširdesnė čia bloge (galbūt daugiau pasakoti paprastų dalykų iš savo kasdienybės), noriu labiau džiaugtis smulkmenomis ir geriau pažinti save bei pagaliau apsibrėžti kas aš esu ir kokia norėčiau būti bei eiti pirmyn nesidairant į šalis ir darant tai, ką moku geriausiai. Pirmąją nuotrauką, beje, pati padariua telefonu prieš kokią savaitę, važiuodama ryte į parduotuvę. Tiesiog privalėjau sustoti pakelėje prie šio ežeriuko ir nufotografuoti tokį vaizdą! 

Pastaruoju metu atradau naujų įkvėpimo šaltinių - nors socialiniai tinklai perpildyti gražiomis nuotraukomis, gražiais ir įdomiais žmonėmis, tačiau atrasti kažką, su kuo norėtum susitapatinti, arba kažką visiškai kitokio nei tu, bet kurį stebint užplūstų lavina įkvėpimo, ganėtinai sunku. Taigi pastaruoju metu stiliaus prasme tiesiog ryte riju viską, ką parodo Negin Mirsalehi (dievinu ir jos video - tik kol kas jų dar visai nedaug, nes tik neseniai pradėjo vloginti), o youtube archyvuose baigiu viską išnaršyti Ashley Brooke kanale (tokia charizmatiška mergina, tiesiog smagu ją stebėti). Turint laiko būtinai pažiūrėkite šias nuorodas, manau patiks :)

Taigi po valandos kariavimo su Gabrieliumi dėl ėjimo miegoti, pagaliau prisėdau pavalgyti ir parašyti blogo įrašo! Fone žiūriu Ashley vlogus, valgau orkaitėje keptas daržoves ir skrolinu internetines parduotuves. Aš šiaip ne vegetarė, mėsą mėgstu, bet kartais taip nerealiai norisi tik skaniai pakeptų daržovių be jokios mėsos. Žemiau pasidalinsiu savo šiandienos ešopų radiniais - mielai viską priglausčiau savo spintoje! Kokie jūsų favoritai?Leave a Reply