Šios nuotraukos – paskutinis bandymas pasidaryti nuotraukas taip plonai apsirengus lauke. Buvo labai šalta, tačiau norėjau įamžinti šį nuostabiai gražų Lindex bomberį (kuris, beje, yra išpardavime, už maždaug 12 eur!). Norint gauti gerą kadrą, juk reikia šiek tiek pasiaukoti, juk toks tas savo aprangą rodančių blogerių gyvenimas :)) 
Šiaip bomberis man visada buvo ir yra sunkiai derinamas drabužis. Nežinau kodėl, tiesiog šis drabužis nedaro nieko gero figūrai (aišku nerealiai gražiai žiūrisi ant lieknų panelių), bent jau nuotraukose. Ir šie kadrai tikrai nebuvo padaryti labai greitai ir lengvai 🙂 Tačiau pats drabužis – neįtikėtinai gražus. Švelnios ir lengvutės medžiagos, tamsiame fone margintas įvairiausiomis gėlėmis. Toks raštas man priminė baroko dvasią, todėl negalėjau jo ignoruoti parduotuvėje, o dar už tokią mažą kainą. 
Beje, šnekant apie mažas kainas – sekmadienis praėjo lakstant po Vilniaus Humanas. Nučiupau keletą perliukų labai nedidelėmis kainomis, ir prisiminiau, kad kažkada bloge darydavau įrašus, rodydama savo second hand laimikius ir tokie įrašai būdavo labai populiarūs. Nežinau, kodėl nustojau tokius įrašus daryti, pagalvojau, reikėtų paklausti jūsų? Ar įdomu būtų vėl bloge rasti tokius įrašus? Jei taip, brūkštelėkite komentaruose čia arba feisbuke, kaip jums patogiau 🙂

Bomberis – Lindex | Džinsai – SH | Batai – Batų kalnas | Rankinė – Zara | Palaidinė – Lindex