Tai, kas dabar dedasi mano drabužinėje, galėčiau pavadinti lengva rožine/rausva/bordo manija. Šios spalvos tikrai užima trečdalį viso kabyklos kolorito (galbūt reikėtų padaryti savo nebaigtos drabužinės „turą“ ?). Galbūt galėtų pasirodyti, jog tokios spalvos gali labai greitai atsibosti (ypač labai panašių tonų), bet atvirkščiai. Tampa nerealiai lengva tuos drabužius tarpusavyje derinti! Taip taip, žinau, kad monochrominiai head-to-toe drabužių deriniai jaau praeitą sezoną buvo ant bangos, o aš čia kažkaip įšoku į tą vagoną pavėluotai. Atrodo, per tokį ilgą bloginimo laiką (eina jau aštunti metai!) ir derinių dėliojimą, jau turėjau atsirinkti tas mėgstamiausias spalvas, tačiau jaučiu, kad tai pradėjau daryti tik gana neseniai. 
Tai va, apie derinio spalvas nėra daug ką ir kalbėti – nugesinta rožinė pati savaime suteikia efektingą įvaizdį (ypač šaltuoju sezonu), o kad nebūtų taip saldu, papildau viską juodais akcentais. Skrybėlę pasiskolinau iš Alionos (ačiū tau už nuotraukas!) pačiupdama ją beveik nuo jos galvos, nes pagalvojau, kad ji suteiks labai gerą prieskonį visam įvaizdžiui. Manau, reikės panašią įsigyti – graži fedora bet kokiu sezonu gali pagelbėti formuojant nepriekaištingus derinius. 
O jūs, šį rudenį, ar rinksitės rožinę spalvą?
 

Suknelė – Reserved | Batai – Free People | Skrybėlė – Zaful | Megztinis – Lindex (senas), panašus čia | kaklo papuošalas – Aldo | Laikrodis – Triwa