Išleidi vyrą dirbti, vaikas miega, ką gi veiksi – reikia prisėsti prie blogo. Ne gi pulsi tvarkytis 🙂 Ne, šiaip dažniausiai ką darau pirmiausia, atsilaisvinusi nuo vaiko priežiūros, tai puolu tvarkytis. Kažkaip dažniausiai nekyla ranka sėsti prie kompiuterio, ar eiti darytis kavos ir skaityti knygą, kol namai atrodo kaip po karo. Taip, kartais, daugiau nieko ir nepavyksta pasidaryti, apart to, kad tas porą valandų kai vaikas miega, vien tik tvarkau namus. Šiandien tokia graži diena už lango (nors vėjas, panašu, verčiantis iš kojų), todėl apėmė įkvėpimas pasidalinti seniau nufotografuoto derinio nuotraukomis. 
Derinys puikiai transformuojamas ir vėsesniam orui. Galima pasirinkti šiltesnį paltuką, apsimuturiuoti šalikais, ir žinoma, pagriebti šiltesnius batus (kojas nušalti labai greitai galima). Sidabrinė avalynė priduoda daug žavesio deriniui, bet nebūtinai turi būti tik klasikinių batelių silueto. Rudeniui galima rinktis ir tokį variantą, su kuriuo tikrai nebus taip šalta kojoms. Iš tikrųjų, pastaruoju metu taip mėgstu šiuos sidabrinius batelius! Atrodo, kad tinka beveik prie kiekvieno derinio. Internete galima įsigyti daugybę skirtingų modelių tos pačios sidabro spalvos. Galvoju, kad reikėtų padaryti sidabro spalvos avalynės shoppingo gidą. 
Bet ką čia daug apie batus – juk apykaklė šio derinio žvaigždė! Ją gavau dovanų iš MEIRIT, lietuviško prekinio ženklo, kuriančio ne tik šias apykakles, bet ir drabužius. Visus jų darbus galite apžiūrėti etsy parduotuvėje, o šią nuostabią apykaklę iš arčiau – mano nuotraukose. Tikras meno kūrinys ant gryno lino, gali būti derinamas prie įvairiausių palaidinių bei suknelių. Žinoma, jeigu drabužio apykaklė gana aukšta, ar iškirptė gilesnė, ji neatrodys taip gerai. Bet jeigu drabužio apykaklė kaip standartinių marškinėlių – tobulai tiks. Pasidalinkite įspūdžiais apie šį derinį – mane džiugina kiekvienas komentaras! 
Gražaus savaitgalio!

Apykaklė – MEIRIT | džinsai – Lindex (seni) | bateliai – Deichmann (seni) (panašūs čia) | Paltas – blusturgis | palaidinė – Lindex
Nuotraukos : Aliona, redagavimas – mano