interior inspo | bathroom plants

Autorė Sandra Laikas 05:36 | 5 komentarai (-ų)


Jeigu sekate mano blogą bent pastarąjį pusmetį, žinote, kad visai neseniai įsigijome savo namą. Remontai ir įsikūrimas vyksta gana lėtai, tačiau užtikrintai. Visą reikalingą apdailą (beveik visų patalpų) pasidarėme, kad galima būtų kraustytis gyventi, o visa kita - po truputį. Kol kas, artimiausias prie visiško užbaigimo, yra vienintelis, vonios kambarys. Vyras juokiasi, kad negaliu palikti jo ramybėje (pagal jį jau viskas done, nes svarbiausi dalykai yra). O aš nenoriu jo palikti tokio liūdno - be aksesuarų ir visokių reikalingų akcentų, kad galėčiau įeiti, nusišypsoti, ir giliai atsikvėpti, kad pagaliau įsirengiau savo svajonių vonią. 

Šiuo metu galvos skausmas yra papildoma daiktų padėjimo vieta (galvoju apie kažkokią lentynėlę arba spintelę), o dar labiau galvą skauda dėl augalų. Vonia turinti žalumos yra mano svajonių vonia. Ji atrodo tokia šviežia, tokia kviečianti, tokia gaivi. Anksčiau su augalais visiškai nedraugavau ir bet kokią gėlę numarinti sugebėdavau vos per kelis mėnesius. Dabar situacija šiek tiek gerėja, imu jas vis labiau mylėti, prižiūrėti, net nepamirštu palaistyti! :) Su džiaugsmu stebiu kaip manoji monstera leidžia vis naujus lapus (ją gavau dovanų mažulytę ir tik su dviem lapeliais) ir tampa suaugusiu augalu nuostabiais karpytais lapais. Taigi, šiuo metu esu įkvėpimo paieškoje - kokias gėles vonios kambariui pasirinkti, kur jas pastatyti/pakabinti? Natūrali šviesa patenka pro stoglangį, todėl su apšvietimu bėdų tikrai nebus. Norėčiau kažko egzotiškai atrodančio, galbūt a la vijoklinio tipo, kad mėgtų augti žemyn (jeigu vazonėlis kabės, toks variantas  būtų tobulas)..Kol aš dairausi įkvėpimo, galbūt tarp mano skaitytojų yra florisčių ar šiaip augalų mylėtojų ar žinovių, kurios galėtų su manimi pasidalinti pavadinimais ar tiesiog savo patirtimi? 

O šiandien - šiek tiek vizualų iš pinterest ir mano tobulos vonios įsivaizdavimas. O kas, vonios kambaryje, gražiausia jums?
5 Responses so far.

  1. Man taip pat labai gražu, kai vonioje yra augalų, ypatingai, jei tai dideli lapuočiai arba kabantys vazonai su vijokliu! Pas draugę vonioje auga Sansevjera - tikai gražiai atrodo ir kaip sakė nereikalauja didelės priežiūros :)

  2. Pas mus orhidėja yra..ir man jos kažkaip užtenka..:) Man vonios jaukumas - takeliai, rankšliuosčiai, žvakės :)

  3. Zivile, aciu! Pasiguglinsiu aita gelyte :))

  4. Ooo, stoglangis vonioj - super idėja! Augalai, beje, taip pat, tik gaila negaliu nieko patarti apie juos - sunku man su augalais.. Man asmeniškai vonioje vienas iš esminių dalykų - veidrodis. Svajonių vonioje - didžiulis, gal net per pusę sienos.. Na, ir apšvietimas geras - tai suteikia jaukumo. O šiaip mėgstu tokį estetišką minimalizmą - kai neperkrauta, bet taip pat ir stilinga. Mėgstu gražius dalykėlius ir pinterest'e užtrunku valandas browsindama, todėl reikia labai tvardytis, kad neperkraut visko daikčiukais :) Tavo idėjos labai jaukios - įtariu, kad dėl medžio / medžio spalvos. Ir norėjau paklausti, kadangi neseniai įsikėlėte, ar namui ėmėte paskolą? Jei taip, ar buvo reikalingi kokie papildomi kreditai apdailai/įrengimui? Mes dar tik svarstome apie namą ir jau ne vieni draugai paminėjo, kad apdailai pinigų prireikia papildomai .. Kažkaip gasdina ta mintis.

  5. Aisku reikejo, kaip gi vienu kartu sutaupyt ir pirkimui ir dar remontams:)

Leave a Reply