Jeigu sekate mano blogą bent pastarąjį pusmetį, žinote, kad visai neseniai įsigijome savo namą. Remontai ir įsikūrimas vyksta gana lėtai, tačiau užtikrintai. Visą reikalingą apdailą (beveik visų patalpų) pasidarėme, kad galima būtų kraustytis gyventi, o visa kita – po truputį. Kol kas, artimiausias prie visiško užbaigimo, yra vienintelis, vonios kambarys. Vyras juokiasi, kad negaliu palikti jo ramybėje (pagal jį jau viskas done, nes svarbiausi dalykai yra). O aš nenoriu jo palikti tokio liūdno – be aksesuarų ir visokių reikalingų akcentų, kad galėčiau įeiti, nusišypsoti, ir giliai atsikvėpti, kad pagaliau įsirengiau savo svajonių vonią. 
Šiuo metu galvos skausmas yra papildoma daiktų padėjimo vieta (galvoju apie kažkokią lentynėlę arba spintelę), o dar labiau galvą skauda dėl augalų. Vonia turinti žalumos yra mano svajonių vonia. Ji atrodo tokia šviežia, tokia kviečianti, tokia gaivi. Anksčiau su augalais visiškai nedraugavau ir bet kokią gėlę numarinti sugebėdavau vos per kelis mėnesius. Dabar situacija šiek tiek gerėja, imu jas vis labiau mylėti, prižiūrėti, net nepamirštu palaistyti! 🙂 Su džiaugsmu stebiu kaip manoji monstera leidžia vis naujus lapus (ją gavau dovanų mažulytę ir tik su dviem lapeliais) ir tampa suaugusiu augalu nuostabiais karpytais lapais. Taigi, šiuo metu esu įkvėpimo paieškoje – kokias gėles vonios kambariui pasirinkti, kur jas pastatyti/pakabinti? Natūrali šviesa patenka pro stoglangį, todėl su apšvietimu bėdų tikrai nebus. Norėčiau kažko egzotiškai atrodančio, galbūt a la vijoklinio tipo, kad mėgtų augti žemyn (jeigu vazonėlis kabės, toks variantas  būtų tobulas)..Kol aš dairausi įkvėpimo, galbūt tarp mano skaitytojų yra florisčių ar šiaip augalų mylėtojų ar žinovių, kurios galėtų su manimi pasidalinti pavadinimais ar tiesiog savo patirtimi? 
O šiandien – šiek tiek vizualų iš pinterest ir mano tobulos vonios įsivaizdavimas. O kas, vonios kambaryje, gražiausia jums?