NYX VIP opening in Vilnius | My outfit and party moments

Autorė Sandra Laikas 04:45 | 4 komentarai (-ų)


Šindien norėjau pasidalinti deriniu iš VIP NYX parduotuvėss atidarymo ir keliomis renginio akirmirkomis, kad pamatytumėte viską per mano objektyvą. Tokį derinį pasirinkau labai spontaniškai. Dažniausiai rengdamasi renginiams derinu keletą spalvų ar raštų, nes kitaip dažniausiai atrodau sau tiesiog nuobodžiai. Šį kartą labai natūraliai susidėliojo beveik identiškų atspalvių pudrinis/rožinis ansamblis. Pagalvojau - o kada gi jeigu ne dabar? Paskutinis šansas išlėkti nuogomis kojomis (nors prisipažinsiu, žmonės gatvėje jau tą penktadienį keistai į mane žiūrėjo) ir pasidžiaugti labai vasarišku spalviniu sprendimu. Aš jaučiausi labai smagiai, o kaip jums toks derinys? :)

Jeigu šnekant apie patį faktą, kad toks didelis kosmetikos prekinis ženklas kaip NYX atkeliavo į Lietuvą, belieka tik džiaugtis ir ploti katutėmis. Nebereikės stovėti kilometrinėje eilėje Pelenės parodoje, kad įsigyti kažką įdomesnio (visos turbūt žinote, kad NYX stendai kitose parduotuvėse būdavo labai skurdūs pasirinkimo prasme), o ir kainos labai prieinamos. Produktų kokybę aš dar testuoju, jau buvo kas labai patiko arba visiškai nepatiko, manau nelabai už ilgo galėsiu pasidalinti nuomonėmis ir komentarais apie tai, ką teko išmėginti. Produktų parduotuvėje turbūt keli šimtai (žinau, kad per renginį tą skaičių minėjo, bet visiškai išgaravo iš galvos), o aš nekantrauju jų išmėginti dar daugiau. O jūs galbūt jau turite savo mylimiausius NYX produktus? 





Suknele - Reserved | Paltukas - New Yorker (senas, panašus čia, čia, čia, čia) | Batai - Deichmann (panašūs čia ir čia) | Kaklo papuošalas - Julia Janus | Rankinė - Zara | Laikrodis, apyrankė - Mados Prieskoniai 

Mano užfiksuotos renginio akimirkos : 












nuotraukos mano. 

4 Responses so far.

  1. Derinukas - nerealus :) Maciau tave Inesos video apie NYX atidaryma - atrodai tiesiog stulbinanciai! Su nekantrumu laukiu nauju irasu.

  2. Man labai patiko tavo derinys :) Pati turiu panašų paltuką ir galvoju kaip čia jį vilkėt su kelnėm...

    Vis galvoju ar čia mano bėda ar pliusas - bet kai turiu naudojamų produktų po vieną (viena kreminė, viena kompaktinė pudra, tušas ir t.t.) pagailiu pinigų kažkam naujam ir naujų buteliukų pirkimui... o bet kad tačiau retai išbandau ką nors nauja ir tai mane džiugina (kad nesu apsikrovusi ir piniginei geriau) ir liūdina nes norisi ir naujų dalykų :)

    Reiks rast gal ką pabandymui iš NYX, kaip tik tušas į pabaigą eina :)

  3. Aciu tau labai!:))

  4. Norint meginti naujus dalykus gali ir pirmiau pasidairyti bloguose, kad nebutu dideliu nusivylimu:))

Leave a Reply