Getaway | Druskininkai.Photoshoot.Mommy talk

Autorė Sandra Laikas 22:53 | 3 komentarai (-ų)


Kad ir kokie faini tie vaikučiai būtų ir kokių nerealių akimirkų su jais bepatirtumėme, kartais labai labai reikia pabėgti ir atsipūsti (rutina vistiek yra rutina), bent dienai. Taip ir padarėme su drauge, kuri turi 2,5 m dukrytę - jau kelis mėnesius išvien šnekėjome, kad žiauriai fainai būtų palikti vaikus su tėveliais ir pačioms išlėkti prasiblaškyti. Tokie dalykai greitai nesusiplanuoja, tačiau negaliu atsidžiaugti, jos visgi pavyko pabėgti. 

Šiam pabėgimui pasirinkome Druskininkus - visai netoli nuo Vilniaus, o ir pats miestas nerealiai jaukus. Apsistojome Draugų namuose (labai jauki vieta, galima rasti viską, ko reikia patogiai viešnagei), išmėginome keltuvą, kuris kelia nuo vandens parko iki snow arenos ir atgal (nerealiai smagu!), užbėgome į galaktikos kambarį (nuotraukos instagram taip ir nepavyko padaryti, susipykau su fokusu), be galo daug vaikščiojome ir juokėmės iš visko iki ašarų, mergaitiškos plepėdamos darėmės makiažus ir pasidarėme nedidelę fotosesiją (vienas nedidukas privalumas, kai išvažiuoji su drauge, kuri yra fotografė:) ). Fotosesijai pasirinkau prieš porą dienų įsigytą maxi suknelę iš H&M, kuri man pasirodė pakankamai puošni, kad su ja galėčiau už poros savaičių apsilankyti draugų vestuvėse. Medžiaga gana sunki ir maloni, šiek tiek lamdosi bet ne baisiai, o visą grožį duoda viršuje esantys nėriniai. Nekantravau su jumis pasidalinti šiomis nuotraukomis, nes negalėjau atsidžiaugti, kaip tokioje paprastoje lokacijoje, sukūrėme tokią mistiškai gražią atmosferą (aplodismentai fotografei):)

O apibendrinant šias dvi dienas - wow. Negalėjau patikėti, kaip pavyko atsipalaiduoti, grįžti į save, prisiminiau, kad kažkada labai mėgdavau laidyti daug juokelių ir supratau, kad įmanoma išgyventi net pusdienį neniurzgėjus. Taip, buvau tikrai jau tapusi niurzga ir tiesiog tiksinti bomba. Geras laikas, super atviri mergaitiški pokalbiai prie vyno taurės ir trumpas aplinkos pakeitimas tikrai daro stebuklus. Grįžau prieš kelias dienas, o gera nuotaika vis dar neapleidžia, todėl tikiuosi, kad taip bus ir toliau. Palieku jus su nuotraukomis : pasidalinkite mintimis apie jas, apie  mamytiškus pabėgimus ir kitokius atsipalaidavimo ir persikrovimo būdus, kurie jums padeda arba šiaip apie bet ką, labai noriu komentarų!. Gražios darbo savaitės!
 

o selfis gavosi va toks

Nuotraukos : Magusto / Photos tell Stories (tinklapis | FB | Instagram)

3 Responses so far.

  1. Nerealiai gražios nuotraukos, o ir suknelė tikrai tiks draugų vestuvėms (aš vis kariauju su savo spinta ir pinigine visų šios vasaros švenčių apsupty).

    Tikiuosi, kad gera nuotaika neapleis. :)

  2. Suknelė tikrai gražiai atrodo :}

  3. nuotraukos tikrai dvelkia mistiška dvasia :) Matosi, kad mama atsipalaidavus, pailsėjus ir atsigavus.
    nors mano mažasis spirgutis labai panašaus amžiaus, bet, deja, dar negaliu palikti per nakt vieno... tenka džiaugtis tomis mažomis akimirkomis kai vyras pasiima sūnų ir kur nors išeina dviese. aš tada, likus viena, kaip išprotėjus imu namus kuopti :)) dabar svajosiu apie kokią išvyką su drauge BE VAIKŲ :)))

Leave a Reply