tuesday cofee break | browsing around #8

Autorė Sandra Laikas 01:31 | 0 komentarai (-ų)


Garbės žodis, tik šiandien suvokiau, kad atėjo trečiadienis, ir kad vakar buvo antradienis o aš neparašiau savo jau tradicija tapusio įrašo kavos pertraukėlei. Va taip ir būna, kai per daug atsipalaiduoji ir net negalvoji apie savaitės dienas. Iš tikro dažnai savaitės dienose pasimetu, nes viską mėgstu planuoti pagal mėnesio dienas - arba yra kažkokių būtinų darbų su deadlainais arba nebūna, arba yra renginių arba ne. Tai va, labai atsiprašau, bet tikiuosi kad pavėluotas antradienio įrašas pradžiugins ir vidurį savaitės :)

Šį kartą daug grožybių paspoksojimui. Turbūt jau daug kas facebooke matėte reklamą, tačiau pasidalinti ir aš tokiais grožiais negaliu. Spalvočiausi ir linksmiausi batai, kokius esu mačiusi. Noriu absoliučiai visų, gaila, brangoki :) Žiūrėti čia


Sonata, planavusi mūsų vestuves, taip pat turi ir fainą blogą, žinoma, apie vestuvių planavimą. Dalinuosi įrašu, kuris labai patiks būsimoms nuotakoms - apie TĄ rytą.


Atradau dar vienus lietuviškus gaminius. Megztukai, suknelės, atrodo, dizaine kažkokių stebuklų ir neturintys, tačiau kupini šarmo ir jaukumo. Ir šiaip, patinka man kaip jie dirba su savo vizualais ir soc tinklais, visai gražu pažiūrėti :) Robi agnes patyrinėkite čia (fb).


Dar vienas super kokybiškas lietuviškas atradimas - Sandra Yushka. Modernu ir paprastai nepaprasta. Mane tikrai sužavėjo, o kokybės lygis sakyčiau, beveik kaip D.Efect. Būtinai pažiūrėkit!

Jeigu žinote, kas iš lietuvaičių dar turi ką parodyti - pasidalinkite su manimi :) O šiandienai tiek! 

Leave a Reply