Laura Daili Fashion show SS17

Autorė Sandra Laikas 01:26 | 0 komentarai (-ų)


Ketvirtadienio vakarą Laura Dailidėnienė smarkiai pakėlė kartelę visiems jauniems Lietuvos dizaineriams. Nors, ką čia jauniems, visiems absoliučiai (į lyginimą turbūt tik Statkevičius nepatenka). Dizainerė savo ateinančių metų vasaros kolekciją pristatė Neries krantinėje. Vaizdas ir atmosfera buvo tiesiog wow! Oras šiltas lyg užsakytas, vakarinis dangus nusidažęs įvairiausiomis spalvomis, laivu upe atplaukiantys modeliai ir žinoma, graži kolekcija. Žmonių nebuvo pakviesta itin daug, todėl kiekvienas sulaukėme išskirtinio dėmesio, galėjome vaišintis šampanu ir kava ir sėdėjome labai patogiai, galėdami matyti kiekvieną kolekcijos detalę (aišku kiek tai leido padaryti paros metas ir apšvietimai). 

Buvo taip keistai gera ir jauku ir negalėjome paslėpti šypsenų nuo veidų. Na, bent jau mes su Mažena negalėjome nustoti kartojusios, kad viskas "lyg ne Lietuvoje", o vietos nepamišti neleido tik tolumoje stūksanti Gedimino pilis. Na, o jeigu nustojus svaigti apie pristatymo vietą ir laiką, ir pakalbant apie kolekciją, tai Laura Dailidėnienė toliau liko ištikima neoprenui, kolekcijoje galima buvo pamatyti jos skiriamuoju ženklu tapusius suknelių su trikampėmis klostėmis variacijų, taip pat maudymosi kostiumėlių bei vakarinių ir kokteilinių suknelių. Ypatingai patiko maudymosi kostiumėliai ir ilgos suknelės. 

Jeigu tai būtų paaskutinis renginys iki ateinančio rudens būčiau visiškai patenkinta tuo, nes čia buvo nerealu. Ačiū Laura Daili komandai už pakvietimą ir galimybę stebėti viską savo akimis. Savo aprangos nuotraukomis planuoju pasidalinti už poros dienų  :) Daugiau akimirkų iš pristatymo rasite mano instagram.

Gražaus savaitgalio!

© Nuotraukos mano, be sutikimo perpublikuoti/naudoti negalima.

Leave a Reply