tuesday coffee break | instagram accounts to follow

Autorė Sandra Laikas 00:21 | 2 komentarai (-ų)


Šiandien kavos pertraukėlė šiek tiek kitokia. Pripažinkite, dažnai ją leidžiate ne prie kompiuterio ar planšetės, bet su telefonu rankoje. O ką gi patogiau telefone žiūrinėti jei ne gražius instagram profilius, juos galima scrollinti iki begalybės, o laikas tiesiog ištirpsta. Seku labai daug įdomių instagram, kartas nuo karto pasidalinsiu keletu jų, kad turėtumėte ką naujo pasekti jeigu patiks :) Manau kad pirmame tokio tipo įraše bus tų instagram, kuriuos jau seniai sekate, bet aš tiesiog negalėjau jų nepaminėti kaip savo mėgstamiausių ;)


Sincrely Jules - turbūt mano visų laikų mėgstamiausias instagram. Į jos blogą užsuku jau gana retai, bet isntagram visada peržiūriu. Egzotiška mergina, puikus asmeninis stilius bei nerealios fotkės iš jos gyvenimo. 
Valerie Sto - neįtikėtai žavūs sugebėjimai matyti daiktus ir detales, net pačius paprasčiausius, itin įdomiai ir gražiai. Valerija prieš daugiau nei pusantrų metų fotografavo mūsų vestuves, o dabar aš tiesiog negaliu atsidžiaugti jos instagram. Norėčiau, kad postų būtų daugiau! :)
Nadia Fairfax - australė blogerė, užburianti savo šilta asmenybe, išskirtiniu asmeniniu stiliumi bei itin kokybiškomis nuotraukomis. Aš ją pirmiausia pamėgau žiūrėdama Australijos realybės šou Fashion Bloggers, o vėliau ir tapau ištikima sekėja. 
Tuula - turbūt nerasiu tokios merginos, kurios dar neseka šio instagram? Kelionės kelionės kelionės ir nerealūs vaizdai ! Wow wow wow
Ir pabaigai - kas gi nemėgsta paspoksoti į skanias maisto nuotraukas - aš tikrai mėgstu! Ypač smagu, kai galima atrasti ne tik tiesiog gražiai atrodančio maisto nuotraukų, bet kai tuo pačiu ten galima atrasti ir įkvėpimo nesudėtingiems patiekalams. Food52

2 Responses so far.

  1. Labai smalsu, o ką mėgsti iš lietuvos instagramerių? :-) Manasis @wildlottie :-)

  2. Butinai dar pasidalinsiu ir daugiau megstamu acc, bus ir daug lietuvisku:))

Leave a Reply