tuesday coffee break | browsing around #4

Autorė Sandra Laikas 12:42 | 1 komentarai (-ų)Nenormaliai vėluoju su antradieniniu kavos pertraukėlės įrašu - turbūt dar baisesnis vėlavimas būtų dalintis įrašu rytoj :) Ir šiaip, nemaloniai keista, kai įrašas, esantis prieš šį, naująjį, yra praeito antradienio ta pati skiltis. Nesiteisinu, bet na vis gi - nieko nespėju! Persikėlėm į namą, pastoviai kažko trūksta, pastoviai kažkas sugenda ar neveikia taip kaip reikia, daiktų nerandu, nes vis dar didžioji dalis dėžėse ir maišuose, o vaiką reikia stebėti kaip ereliui nes nėra durų ir yra daug dalykų ant grindų, kuriais galima susižeisti. Ir dar neturiu veidrodžio, kur galėčiau save pamatyti visu ūgiu (nei selfių, nei naujų derinių nenusimato). Va tokie smagumai mane supa pastaruoju metu :) Ai, dar apsiėmiau pagelbėti prie kelių projektų, tai va dienos taip ir pralekia, kažkur kažkaip, čia žiūrėk ką tik buvo antradienis, o ir vėl jis! Bent jau šią savaitę laukia šiek tiek renginukų, stengsiuosi viską fiksuoti tiek akimis tiek fotoaparatu ir papasakoti jums, nes bus žiauriai įdomu (iš tikro jau būtų įdomu bet kas, svarbiausia ištrūkti iš šio užburto rato). Taigi šiandienos paskaitymui prie vakarinio kakavos puodelio, arba kavos, jeigu jūsų akių kofeinas nelaiko pramerktų paskui iki paryčių, parinkau ką įdomaus pavyko atrasti lietuviškoje blogosferoje. 


Mane, kaip blogerę, įkvėpė Absenttos įrašas apie mielas kavinukes darbui ir kūrybai. Įkvėpė tuo, kad būdama blogerė, gali rašyti apie daug ką, nebūtinai tik apie madas ar grožį, o gali ir prigalvoti tokių, atrodo iš pirmo žvilgsnio paprastų, bet labai įdomių temų. O ir ne tik tema, bet ir Absenttos postas labai patiko!


Nerealiai patiko Ievos naujausias derinys. Atrodo taip paprasta, bet taip gražu ir tuo pačiu nenuobodu. Čia galiu paminėti tik vieną puikų pasakymą anglų kalba, kuriam tokio taiklaus atitikmens rasti nepavyksta : effortless chic. O jeigu dar niekada neteko lankytis Ievos bloge - marš marš apsidairyti ir po archyvus!  


Toms, kurioms mano įrašo su visokiausiomis nuorodomis pasirodys maža, siūlau užsukti į mano mėgstamiausią rubriką Alionos bloge. Iš tikro, grožio blogerių beveik neseku, na, bent jau ne atskirai, bet tuos įrašus, kuriais pasidalina Aliona, būtinai paklikinu ir paskaitau. O šiai nuorodai iliustruoti pasirinkau ne autorės parinktą įrašo vizualą, o būtent blogo headerį, nes jį sukurė talentingoji mūsų draugė Akvilė, ir jis man labai patinka :)


Viktorija dalija patarimus, kokius įpročius išsiugdyti, kad betvarkė namuose būtų retesnis svečias. Kaip man dabar to norėtųsi, bet išplauti indus galiu, o štai daiktai savo vietas ras tikrai ne greitai. Norėčiau, kad prabundi, ir kaip per kokias Kalėdas - tadaaaam, sieninė spinta ir drabužinė išdygusi. Pradžioje norėčiau tik tiek...na, gal dar ir virtuvinio komplekto :)))


Dar viena kavinukė į lankomiausių sąrašą Gemos dėka. Nuotraukos tiesiog fantastiškai skanios, tikrai sugundė apsilankyti, nes nesu dar čia buvusi. Šiaip gal ir gėda, net populiariajame Sugarmour dar nesu buvusi - labai jau nedaug vietos tenai pirmame aukšte kur galėčiau su vežimu užsukti, o ne pasivaikščiojimo su vaiku vardant nelabai ir važiuosi specialiai į vokiečių gatvę, ar ne? Na, bent mano situacija šiuo metu yra tokia. Žodžiu, gegužės pabaigoje dalyvausiu vienų geriausių draugų vestuvėse, o paskui jau galėsiu šturmuoti visas naujas desertines ir nesukti galvos dėl tilpimo į ankštą suknelę! 

Šiandien tiek pasakėlių prieš miegą. Pažadu bandyti keltis ankščiau o ne kartu su vaiku, kad suspėčiau per dieną padaryti daug daugiau! Saldžių sapnų :)

One Response so far.

  1. Tik dabar pamačiau! Ačiū :*

Leave a Reply