tuesday coffee break | browsing around #3

Autorė Sandra Laikas 23:59 | 0 komentarai (-ų)


Kavos pertraukėlės įrašas šiandien vėluoja., bet tikiuosi bent  pietums jis bus paruoštas. Kažkada mane vienas vadovas mokė, kad negalima teisintis niekada, tačiau noriu truputį pasiteisinti :) Šią savaitę pagaliau kraustomės į savo išsvajotąjį namą,  o darbų tokia krūva! Krano trūksta, kriauklės trūksta, santechnikas dar nepadarė to ir ano, pasaka be galo. Kad ir kaip planuotum, kažkaip niekaip pavyksta visko pasidaryti laiku ir be skubėjimo. Būsto nuotraukomis pasidalinti gal kažkada ir galėsiu, bet tas bus tikrai ne greitai, o šią savaitę planuoju su jumis pasidalinti savo interior mood board, tai iš to galėsite suprasti kokiu keliu įsirenginėjant savo namus sugalvojome pasukti :) 
O šiandien kavos petraukėlei - šiek tiek negirdėtų (didžiajai daliai manau ir bus), lietuviškos kūrybos!


Pelenės parodoje, kuri vyko čia visai neseniai, prisirinkau krūvelę vizitinių. Daugiausiai mane žavėję dalykai ten buvo ne kosmetika, bet juvelyrika ir drabužiai. Sužavėjo Coaty Coat paltai, bet kažkaip nebesidalinau, nes atrodė nebeaktualu. Na, šios savaitės orai rodo, kad net gi labai aktualu. Labai kokybiškos medžiagos ir gražūs, laikui nepavaldūs siluetai - ko gi daugiau reikia iš palto?


Kitas pavyzdys irgi pelenės parodos atradimas. Čiupinėjau ten kabėjusias sukneles ir nerealiausias puikių medžiagų ir siluetų liemenes (aš visiška liemenių maniakė, galėčiau susipirkti absoliučiai visas!) ir stebėjausi, kaip šie drabužiai anksčiau niekur neužkliuvo man už akies. Ir tik atsidariusi jų puslapį ir facebook supratau, kad jeigu pirmiausia būčiau atradusi fb paskyrą, nebūčiau net norėjusi žiūrėti tų drabužių gyvai. Vis gi kiek daug reiškia profesionalios įvaizdinės nuotraukos, sustilizuotos profesionalo. Net gi kol radau dvi šias geresnės kokybės nuotraukas teko gerai panaršyti po nuotraukas. Jūsų teismui - KB dizainas. Labai rekomenduočiau pamatyti šiuos drabužius gyvai! 


Tokiu oru norisi valgyti kažką šilto, galbūt kažkiek kaloringesnio, kad palaikyti tą šilumą viduje. Atradau sąrašiuką sveikų blynų receptų - man kaip blynų mėgėjai čia tikras atradimas! O ir nuotraukos tokios skanios, kad norisi bėgti kaisti keptuvės. 


Mėgstu žiopsoti į įdomius interjerus - tie visi minimalizmai gražu, bet kartais taip norisi kažko įdomiau, kažko savičiau ir su daugiau charakterio. Kviečiu pasidairyti po šį interjerą, man labai patiko! 

Na, šiandien bus tiek, kitam kartui pasistengsiu daugiau kažko įdomaus parodyti. Nepamirškite, dalindamiesi savo kūryba ar bet kuo, ką turite parodyti, naudokite #kurmanoraktaikavospertraukele ir turėsite galimybę pasirodyti mano rubrikoje. Gražaus antradienio!

Leave a Reply