tuesday coffee break | browsing around #2

Autorė Sandra Laikas 22:00 | 0 komentarai (-ų)Dar vienas antradienis, ir dar vienas įdomių nuorodų sąrašiukas laiko praleidimui prie kavos puodelio. Kas nematė - praeito antradienio kavos pertraukėlė buvo tokia, o kadangi, gero feedbacko netrūko, tęsiu šią tradiciją (tikiuosi, kad tai tikrai taps tradicija). Norėjau dar priminti, kad jeigu turite ką įdomaus parodyti (nesvarbu kas tai bebūtų - straipsniai apie vaikus, drabužius, kosmetikas ar įvairūs kūrybos vaisiai), dalindamiesi naudokite #kurmanoraktaikavospertraukele hashtagą (tiek instagram, tiek FB), aš mielai viską  peržiūrėsiu, ir tikrai kažkuo galėsiu pasidalinti šioje skiltyje. 


Sėkmingai kavos pertraukėlei būtinas desertas. Bloge receptais dalinuosi itin retai, geriau pagalvojus - turbūt kokį vieną ar du kartus taip atsitiko. Kadangi ši rubrika manęs visiškai neapriboja, tai pagalvojau, o kodėl gi nepasidalinus mano jau fiminiu tapusio pyrago receptu. Kepu jį turbūt po kartą į porą savvaičių. Jam nereikia nei daug ingridientų, nei pats gamybos procesas sudėtingas. Patiks net tiems, kurie nėra super saldumynų mėgėjai. Receptas čia. Retai iš tikrųjų randu laiko paskaityti kokį ilgesnį straipsnį, ypač anglų kalba. Tam reikia šiek tiek didesnio susikaupimo, o tai gana sunku kartais pasiekti, kai mažylis primygtinai nori iš rankų išlupti telefoną. Bet pamačiusi vieno straipsnio antraštę supratau, kad privalau jį perskaityti. "What the Hell Happened to Personal Style?" - rašė viena iš Vogue.com žurnalisčių. Sutrumpinime buvo paaiškinta, kad čia bus daugiau šnekama apie jaunųjų pasaulinio žvaigždučių ir jų stilistų santykį, tačiau straipsnyje radau daug daugiau. Tikrai įkvepiančios mintys apie asmeninį stilių, jo ieškojimą ir (ne)bijojimą suklysti. Labai rekomenduoju paskaityti. Nuotraukose - toli gražu ne blogieji stiliaus pavyzdžiai:)Kad jau pradėjau asmeninio stiliaus temą - kviečiu paskrolinti Ohh Couture blogą (arba greitesniam susipažinimui jos pinterest). Šios vokietės stiliaus ieškojimais tiesiog neįmanoma atsigrožėti. Aišku, galima ir pasakyti, kad ant tokio gražumo merginos bet kas gerai atrodytų, bet ji toli gražu nepasikliauja tik savo grožiu, o su mada žaidžia labai įdomu žaidimą! 


Susikurti dizainą saviems namams - oho koks uždavinys. Dabar dar labiau nei kažkada anksčiau pradėjau suvokti, kad ne veltui interjero dizaino reikia mokytis. Aš jau net nešneku apie tai, kad gali turėti skonį gražiems daiktams arba ne, bet yra ir daug visokių niuansų, kurie netelpa į skonio (ne)turėjimo ribas. Taigi dalinuosi įdomiu straipsniu apie klaidas interjere - jeigu jau nusprendėm nesikreipti į profesionalus, tai bent tokie patarimai turėtų kažkiek pagelbėti. 


Turite prikaupę nenešiojamų drabužių, kuriuos net vinted pardavinėti kažkaip nebetinka? Tai  siūlau pasinaudoti proga, jeigu dar nesate to dariusios, ir nunešti nenaudojamą tekstilę į artimiausią H&M parduotuvę ir palaikyti jų Re-wearit judėjimą. Nauda ne tik ekologijai, bet ir jums, nes gausite papildomą nuolaidą kitam pirkiniui. Daugiau apie akciją skaityti čia, o papildomis nuolaidos akcija tęsiasi šią savaitę : 04.18-24. Aš, neapsikentusi sunešiotų marškinėlių krūvos, nunešiau visą maišą jau prieš gerą mėnesį - tą galite ir jūs daryti bet kada, ne tik šios savaitės metu. O kam galėtų pamaišyti 15proc. nuolaida kitam išsvajotam pirkiniui?Pabaigai - trumpas interviu su Anna Wintour. Man, asmeniškai, visi interviu su ja labai įdomūs, nes ji atrodo tokia nepasiekiama ir šalta asmenybė. Šį kartą - trumpai apie artėjantį Met Gala renginį, kurio labai laukiu, nes stebėti raudono kilimo nuotraukas būna ypatingai įdomu. Video čia


Gražaus antradienio !

Leave a Reply