tuesday coffee break | browse around #1

Autorė Sandra Laikas 22:00 | 4 komentarai (-ų)


Kažkada bloge turėjau skiltį apie įvairiausius įdomius atrandamus dalykus, bet kažkaip gavosi, kad ji po kelių savaičių ir užsibaigė, nes nebeturėjau ko ten dėti. Dabar įvairiausioms smagioms akimirkoms ir smulkmėms skirta mėnesinė instagram apžvalga, o šiandien noriu pakviesti kavos pertraukėlei su įvairiomis nuorodomis, kurios man patiko. Viename įraše stengsiuosi neprikrauti jų labai daug, bet tokį įrašą bandysiu pateikti jums kiekvieno antradienio rytą - kad atėjus į darbą nereikėtų iš karto pulti prie darbų :) Kodėl antradienio? Nes svarstydama apie penktadienį, pagalvojau, kad penktadienis pati savaime gera diena, nes baigiasi darbo savaitė, o antradienis labai prašosi įvairių pramogų, kad būtų lengvesnė savaitės pradžia. Jeigu turėsite prašymų skaitiniams iš tam tikros srities - rašykite, galbūt patyliukais pati skaitau, bet nesidalinu.
Kuprinės pastaruoju metu visiškai išstūmė rankinės iš mano kasdienių aprangos derinių. Aš jas mėgstu, nieko nesakau, tačiau jų reikia gana talpių, nes kas dieną važiuojant kažkur su mažyliu, reikia prisikrauti visko labai daug. Jeigu tik tenka kažkur išlėkti be vaiko, stengiuosi prisiminti ir pasidžiaugti kiekviena seniai pamiršta rankine ;) Kad jau apie kuprines prakalbom - neįsivaizduoju , kodėl tik dabar atradau Erikahoc kuprines. Jos visiškai tobulos.


Planuojant darbus man labiausiai padeda elementarus sąrašas ant popieriaus - koks malonumas išbraukti atliktus darbus vieną po kito! Bet pripažinkim, kai kurie darbai taip ir lieka neišbraukti. Kodėl? Galbūt jie parašyti per daug abstrakčiai, o gal jie susideda iš krūvos smulkesnių darbelių ir ne taip jau paprasta tada tai įvykdyti - todėl vis juo atidėliojame, nes atrodo labai jau grėsmingai? Skaitančioms angliškai - dalinuosi įdomu straipsniuku apie tai, kaip susidarinėti darbų sąrašus efektyviai. Nepaprastai patiko Undress facebooke pasidalintas postas su naujos kolekcijos įvaizdinėmis nuotraukomis. Nuo pat pirmų kolekcijų, tikrai ne kažkokios super stebuklingos, tačiau labai dailios suknelės susilaukė itin didelio susidomėjimo. Vizualas tikrai yra labai svarbus, ir to pačio rūbo pateikimas. Jau vien sekėjų skaičius jų socialiniuose tinkluose įrodo tai. Čia rasite visą nuotraukų albumą pasigrožėjimui. Jeigu artėja vestuvių metas ir esate pakviestos dalyvauti manau tikrai rasite sau gražią suknelę.


Pati jaučiuosi nerealiai atsilikusi nuo visokių muzikinių reikalų. Mano muzikos žinojimas apsiriboja tuo, ką išgirstu per radiją važiuojant iš taško A į B, kartais pasileidžiu Shazam programėlę, jeigu kažkokia daina labai patinka. Kartais įsijungiu random youtube playlistus ir klausau viską iš eilės, arba, blogiausia, įsijungiu kokį nors savo playlistą, sudarytą prieš kokius keturis metus ir klausau. Dėl tokio muzikinio neišprusimo, labai džiaugiuosi, kai kasnors savo mėgstama muzika pasidalina socialiniuose tinkluose ar bloguose. Neseniai atradau fainą populiarių dainų playlistą, kaip blogo autorė rekomenduoja, rytams. Jeigu pačios turite kažkokių smagių playlistų, pasidalinkite nuorodomis komentaruose.


Kaip man kartais patinka atrasti įvairiausių sąrašiukų, kartais neatsistebiu kaip galima tiek visko prigalvoti. Šiandien atradau labai fainą pavyzdį : ką veikti drauge be filmų žiūrėjimo :  50 veiklų sąrašas (EN). Atrodo, visiškai įprasti dalykai ir jokių stebuklų neprigalvota, bet kartais taip užsisuki rutinoje, kad net paprasčiausi užsiemimai išgaruoja iš galvos, tik sėdi ir mąstai : ką čia nuveikus. Taigi šis sąrašiukas manau gali ne kartą pasitarnauti planuojant pasimatymą :)

Na, kavos pertraukėlę šį kartą baigiame, tikiuosi neužlaikiau labai ilgam. Jūsų komentarai ir pastebėjimai labai laukiami! Labai noriu žinoti, ar įdomu būtų sulaukti daugiau tokių įrašų :) Gražaus antradienio!

4 Responses so far.

  1. eeeh, tas jausmas, kai nerandi naujos, geros muzikos... tokias mano problemas spręndžia Spotify, ypač su savo 'Discover weekly' rekomendacijomis, kurias sukuria pagal tai, kokios muzikos vartotojas paprastai klausosi. išbandyti verta ir teisinga, reikalinga :D
    speaking of Spotify, siūlau savo pavasarinį playlistą, kuriame oi, kiek daug visko įvairaus galima rasti! :D https://open.spotify.com/user/dawnisme/playlist/0kJiwsI5Vc5VJZVQqB11a4

  2. Erikahoc kuprinės tikrai tobulos! Turiu, nešiojasi puikiai - graži, talpi, tvirta :) Beje, Spintos guru kaip tik galima rasti interviu su Erika, labai įdomiai suskaitė. Jei dar nematei, rekomenduoju :) Kažkaip įdomus kūrėjas visuomet priduoda papildomo šarmo daiktamas :)

    P.S. Labai smagu, jog atnaujinai skiltį! :)

  3. Koks puikus straipsnis ir kiek įdomių ir naudingų nuorodų=)
    P.s. kuo puikiausia penktadienio rytui

  4. Oi, kaip faina rasti nuorodų į savo tinklaraštį! Malonu, kad patiko mano trumpas playlist'as :) Dar nebuvau girdėjus apie Erikahoc kuprines, bet jos atrodo nerealiai! Tikrai geras atradimas. O tas įvairių veiklų saračiukas tikrai smagus ir idomus. Daug gerų pasiūlymų iš tiesų!

Leave a Reply