outfit | RFW No1

Autorė Sandra Laikas 10:53 | 1 komentarai (-ų)


Dievinu liemenes, todėl vos pamačiusi šią gražuolę Daili studijoje, žinojau, kad noriu ją pasiimti į Rygą. Teliko tik sugalvoti, ką apsirengti po ja, kad atskleisti visą grožį. Pasirinkau juodą suknelę, sudarytą iš dviejų skirtingų tekstūrų - dar vienas puikus mažos juodos suknelės pavyzdys. Labai norėjau paslėpti rankas (suknelė be rankovių), todėl apačioje apsirengiau paprastą tamprios medžiagos palaidinę. Tai buvo didžiulė klaida - buvo žiauriai karšta. Bet ko tik nepadarysi, kad paslėptum viską, dėl ko kompleksuoji :) Derinį tobulai papildė Daili kurtas pūsto stiklo kaklo papuošalas ir sidabriniai aukštakulniai. 

Turbūt jau kažkuria įraše minėjau šiuos aukštakulnius - jie tikrai nerealiai patogūs, bet kai sugalvoji užsidėti pėdkelnes ir eiti dvidešimt minučių senamiesčio gatvėmis skubant - prakeiki net ir patogiausius batus. Dėl šitos priežasties beveik nepafilmavau nieko pačiame mieste, o tokių kadrų tam, kad sumontuoti  gražų video, labai trūksta. Ne, bet mėginsiu, bent kažką. 

Taigi, kuris mano derinys iš Rygos jums labiau patiko? Šis, ar su kita suknele?


Bateliai - Deichmann | Suknelė, Liemenė, Rankinė, kaklo papuošalas - LAURA DAILIDĖNIENĖ DAILI | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs (@Mados Prieskoniai) | Palaidinė - Zara

One Response so far.

  1. Šis derinys fantastiškas =) suknelė, liemenė, bateliai, plaukai - taip dera viskas. Noriu tokio plaukų kirpimo

Leave a Reply