Outfit | RFW No2

Autorė Sandra Laikas 23:12 | 7 komentarai (-ų)


Labas rytas ! Šį kartą Rygos Madų savaitės (tiksliau, vienos nuostabios dienos kartu su Maybelline #makeithappen) pasakojimą pradėsiu nuo pabaigos. O tiksliau, nuo vieno derinio, kurį pasirinkau kaip antrąjį po apšilimo:) Vakar gavusi nuotraukas iš Ingos (AČIŪ!), tiesiog negalėjau laukti, kol natūraliai prieisiu prie šių nuotraukų susitvarkiusi prieš tai visa kitą, ką parsivežiau iš Rygos - norėjau pasidalinti kuo skubiau. Kaip ir minėjau prieš pat išvažiavimą, šiais metais Rygoje apsirėdžiau Lauros Dailidėnienės drabužiais, o būtent ši suknelė buvo viena mano favoričių neseniai praėjusioje Mados Infekcijoje. 

Taigi, šiandien derinio nuotraukos, kitą dieną - pirmojo derinio nuotraukos, o desertui pasiliksiu kolekcijų apžvalgas, ir, tikiuosi - spėsiu iki to laiko sumontuoti video! Pati netikiu savimi - buvau pasiėmusi kartu GoPro kamerą, ir mėginau filmuoti. Mėginau - būtent šis žodis geriausiai apibūdina tai, ką aš su ta kamera ten veikiau. Tiksliau žiauriai norėjau padaryti šiokį tokį vlogą, o gavosi taip, kad daugiau žiopsojau o kamerą įjungti vis pamiršdavau. Tikiuosi medžiagos pakaks bent kažkam parodyti (net nesusikėliau filmuotos medžiagos iš kameros - bijau:) ), o kaip pirmam kartui gal ir nesupyksit kad nebus tobulai. Tobulu pavadinčiau Absenttos reportažą iš RFW, siūlau pažiūrėti :)) Batai - Zara (seni) | Suknelė - DAILI DESIGN | Liemenė - New Look | Rankinė - Zara (sena) | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs @ Mados Prieskoniai 

7 Responses so far.

 1. Kokio gerumo nuotraukos! Geriausias šitas outfitas! <3

 2. Anonimiškas says:

  Viskas labai grazu ir idealiai tinka, as galbut buciau rinkusis sviesesnes pastelines spalvos suknele, butu lengviau ir pavasariskiau. Dekui!

 3. Anonimiškas says:

  O man tai lievai visiškai, kažkokia beskonybė. Leopardiniai batai? kas čia? prie ko čia? Šitas "outfitas", ateliskite, bet Jus laba istorina ir "bobina", prideda plius 20 metų.

 4. Anonime, nu kaip prie ko, spalviskai ir stilistiskai labai dera:) o prie ko derintum tamsta tokius batelius? Prie leopardinio outfito?:))

 5. Man tai kaip tik labai gražiai šitas derinys, pabrėžia liemenį. Iškart žiūrėjau iš kur kas yra :D

 6. Tikrai mielai pati taip puoščiausi...jaukus derinukas

 7. O man labiausiai patinka rankinė :) net nustebau, kad iš Zaros ir seno sezono.

Leave a Reply