new friendships | Laura Daili

Autorė Sandra Laikas 04:24 | 1 komentarai (-ų)


Šiandien diena bus skirta kaip visada - mažylio priežiūrai, irrrr....pasiruošimui kelionei į Rygos Mados Savaitę! Jau rytoj iš pat ryto, su devyniomis kolegėmis blogerėmis ir vlogerėmis lėksime į Rygą, kur mūsų lauks Maybelline NY #makeithappen diena su spaudos konferencija bei šešiais mados savaitės pristatymais ir afteriu

Dalinuosi Lauros Dailidėnienės DAILI parduotuvės nuotraukomis ne šiaip sau - čia su Gabrieliumi vakar smagiai praleidome valandžiukę bendraudami su dizainere, apžiūrinėdami čia esančius drabužius bei aksesuarus, bei rinkdami man derinį Rygai. Išsirinkti vieną derinį buvo taip sunku, kad aš pasirinkau juos du - reikės kažkaip rasti laiko persirengti, nes noriu apsirengti abu, o laiko persirengimams kaip ir nėra programoje numatyta :)

Iš tikrųjų buvau nustebina to, kiek atradau drabužių tokių, kurie pasiūti lyg man - apsirengi, ir atrodo, kad jie jau TAVO. Matydama tokią puikią studiją, krūvą gražių daiktų, paklausiau dizainerės, kas jai yra sėkmė. "Man sėkmė tai yra tikėjimas tuo ką darai, nuolatinis tobulėjimas, ir viso to galutinis rezultatas. " - pasidalino Laura, ir aš tam galiu tik pritarti. Išeinant paprašiau palinkėti kažką kurmanoraktai.lt sekėjams/-oms, tai ir perduodu : "lengvo ir gaivaus pavasario, daug spalvų ir nebijoti netikėtų drabužių derinių."!:)

Gaila, kad būtent šeštadienį, kai būsiu Rygoje, DAILI parduotuvėje vyks sample sale, aišku, jis vyks tris dienas, bet žinote kaip būna, gražiausi dalykai pirmieji randa savo šeimininkus. Daugiau informacijos apie išpardavimą rasite paspaudę ant nuorodos, o mano derinius pamatysite jau kitą savaitę, reportaže iš Rygos. O kol kas, kam smalsu, kaip mums seksis šį savaitgalį - sekite mane instagram @kurmanoraktai.  Bučkis !


kelnės Reserved, švarkelis H&M
Laura DAILI parduotuvė : Teatro g. 1, LT-03107 Vilnius


One Response so far.

  1. Oi kaip laukiam derinių!

Leave a Reply