outfit | rocker chic

Autorė Sandra Laikas 23:48 | 2 komentarai (-ų)


Nuostabus balkonas su vaizdu į Vilniaus katedrą ir rokeriškas derinys - tikras pavasaris! Skirtingų ilgių drabužių sluoksniavimas šiuo metu man lengviausias aprangos sprengimas, o ir padeda prailginti siluetą, kas yra labai svarbu, kai esi tik 164cm ūgio. New Yorker parduotuvėje šį sezoną galima rasti štai tokį lobį kaip ši striukė su kutais, bei labai patogius ilgus marškinius.

Ant mano nosies puikuojasi Dior Split akiniai nuo saulės - dar neseniai madų savaičių lankytojų derinius puošė būtent jie, bet nemanau, kad jie taps tokiais papuliariais kaip ikoniškasis Dior "So real" modelis. Atrodo jie tikrai labai įdomiai, tačiau į tokį pirkinį turbūt neinvestuočiau - rėmelis labai platus (vaizdas matosi tik per centrinę dalį), o ir klasikinių aviatorių silueto variacija kažkokia nelabai daili. Žinoma, akcentą deriniui priduoda tikrai gerą - turbūt sutiksite:) 


Džinsai - Lindex (seni, panašūs čia, čia, čia) | Marškiniai, striukė - New Yorker | Laikrodis - Marc by Marc Jacobs (@Mados prieskoniai) | Akiniai - Dior | Batai - Otre (Danija)

2 Responses so far.

  1. Such a cool outfit! Love the fringe and colour palette! :) x
    Helena
    http://www.ilenczfalva.com/
    https://www.instagram.com/helena_de_ilenczfalva/

  2. O man kaip tik atrodo, kad Split akiniai kur kas lengviau nešiojami ir pritaikomi nei So Dior dėl savo universalios formos, lengvai pritaikomo lęšiuko akiai ir dėl to, kad visgi pastarieji kur kas sunkiau "išeis iš mados" nei So Dior. Bet laikas parodys :)

Leave a Reply